News

ଏକାମ୍ର କ୍ଷେତ୍ର ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାଇବ ନୂଆ ରୂପ,ଦେବ ଆଇ ଲଭ୍ ଭୁବନେଶ୍ଵରର ପରିଚୟ

ENO Beuro
ହକି ବିଶ୍ୱକପକୁ ରହିଲା ଆଉ ମାତ୍ର ୯ ଦିନ । ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ପାଖାପାଖି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଶୋଭା ପାଇବ ଏକାମ୍ର ପ୍ଲାଜା, ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ବରର ଦ୍ବାରଦେଶରେ ନିର୍ମିତ ହେଉଛି
News

ସ୍କୁଲ୍ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୧୨ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆହତ

ENO Beuro
ନୋଏଡ଼ା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଜନୀଗନ୍ଧା ଛକ ଅଣ୍ଡର୍‌ପାସ୍‌ ଠାରେ ଏକ ସ୍କୁଲ୍‌ ବସ୍‌ ଡିଭାଇଡର୍‌ରେ ଧକ୍କା ଖାଇବାକୁ ଅନ୍ୟୂନ ୧୨ ଜଣ ସ୍କୁଲ୍‌ ପିଲା ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ବସ୍‌ର ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ କଣ୍ଡକ୍ଟର୍‌ଙ୍କ ପରିସ୍ଥିତି ସଙ୍କଟଜନକ
News

ହାତୀ ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ବନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ମୁହାଁମୁହିଁ

ENO Beuro
ହାତୀ ପାଇଁ ହାତାହାତି । ବନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ଗାଁଲୋକେ । ଯାହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ହାତୀମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ବନକର୍ମଚାରୀ ହାତାହାତୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ଲୋକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଫରେଷ୍ଟର ଉମାକାନ୍ତ ଜେନା
News

୧୯ରେ ଶପଥ ନେବେ ଜଷ୍ଟିସ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ପୂଜାହାରୀ

ENO Beuro
ଆସନ୍ତା ୧୯ ତାରିଖ ସୋମବାର ଦିନ ଜଷ୍ଟିସ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ପୂଜାହାରୀ ଓଡିଶା ହାଇକୋର୍ଟର ବିଚାରପତି ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ହାଇକୋର୍ଟ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି କେ.ଏସ୍‌. ଝାବେରୀ ଜଷ୍ଟିସ ପୂଜାହାରୀଙ୍କୁ ଶପଥ ପାଠ କରାଇବେ।
News

ତାମିଲନାଡ଼ୁରେ ସାମୁଦ୍ରିକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ‘ଗାଜା’ ର ତାଣ୍ଡବ, ୨୦ ମୃତ

ENO Beuro
ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ‘ ଗାଜା’ ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ତାମିଲନାଡୁର ନାଗାପାଟିନମ୍‌ରେ ଉପକୂଳ ଛୁଇଁଛି। ଉପକୂଳ ଛୁଇଁବା ସମୟରେ ଘଣ୍ଟାପ୍ରତି ପବନର ବେଗ ୧୨୦ କି.ମି ଥିଲା। ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ ଉପକୂଳ ଛୁଇଁବା ପରେ କଡଲୂର, ନାଗପଟ୍ଟିନମ, ଥୋଣ୍ଡି,
News

ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସର ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ହେବେ ଦ.ଆଫ୍ରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ENO Beuro
ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ସାୟରିଲ ରାମାଫୋସା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ହେବେ। ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ପଠାଯାଇଥିବା ନିମତ୍ରଣ ପତ୍ରକୁ ସ୍ଵୀକାର କରିଥିବାର ଜଣାପଡିଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି
News

ବିଳମ୍ବରେ ଦୀପାବଳି ପାଳିଲେ ଟ୍ରମ୍ଫ

ENO Beuro
ଟୁଇଟ ବାର୍ତ୍ତାରେ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଭୁଲିଗଲେ, ଭାରତ ଓ ମୋଦିଙ୍କୁ ପ୍ରସଂଶା କଲେ ସପ୍ତାହକ ତଳେ ଭାରତ ସମେତ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବରେ ଦୀପାବଳି ଉର୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ହେଲେ ଆମେରିକାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ ସେତେବେଳେ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More