Entertainment

ଧାରାବାହିକରୁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ପରିଚୟ ପାଇବା ପରେ ନିଆ ଶର୍ମା ଏବେ ଆଉ ପାଦେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ନିଆଙ୍କ ହାତରେ ଏବେ ଦମଦାର୍ ଅଫର୍। ନିର୍ଦେଶକ ବିକ୍ରମ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଚୁକ୍ତିବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ।

ସେ ଧାରାବାହିକ ‘ଏକ ହଜାରୋ ମେଁ ମେରି ବେହେନା ହୈ’ରୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ।

ଏହି ଧାରାବାହିକଟି ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ଜିଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ‘ଜମାଇ ରାଜା’ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଧାରାବାହିକ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିବା ପରେ ସେ ଧାରାବାହିକ ଛାଡ଼ି ମଡ଼େଲିଂରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଆଣି ଦେଇଥିଲା ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ସେକ୍ସି ମହିଳାର ସମ୍ମାନ।ଏହି ସମ୍ମାନ ମିଳିବା ପରେ ସେ ରିୟଲିଟି ସୋ ‘ଖତରୋଁ କି ଖିଲାଡ଼ି’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ନିଆ ଏବେ ‘ଟ୍ଵିଷ୍ଟେଡ଼୍-୨’ର ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡ଼କୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ଏବଂ ନିଆଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କିଏ ଅଭିନୟ କରିବେ ତାହା ଜଣା ପଡ଼ିନଥିବା ବେଳେ ବିକ୍ରମ ଭଟ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ରହିବ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; କାଶ୍ମୀରକୁ ନେଇ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଯୁଦ୍ଧ,ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା

Related posts

ସାଇନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ରେ ନଜର ଆସିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା

ENO Beuro

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଗ୍ – ବିଙ୍କ ସାଥେ ଶ୍ଵେତା ଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଫୋଟ !

ENO Beuro

‘ଫୋର୍ବସ ଏସିଆ’ ଅଣ୍ଡର୍‌ ୩୦ ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ନାୟିକା!

ENO Beuro

Leave a Comment