VASTU

ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ବହୁତ ଖାସ: ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

କୌଣସି ମନୁଷ୍ୟର ଜନ୍ମ ଭଗବାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଥିବା ସମୟରେ  ହିଁ ହୋଇଥାଏ । ଛୋଟ ପିଲା ରୂପରେ ମାନବ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଆସିଥାଏ । ଏହି ଦୁନିଆରେ କେବେ ଓ କାହାର ଆଗମନ ହେବ ଏହା କେବଳ ଭଗବାନ ହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବେ । ଜନ୍ମ ଓ ମୃତ୍ୟୁ  ଇଶ୍ଵରଙ୍କ ହାତରେ ଅଛି । ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରକୁ ମାନିଲେ ଭଗବାନ ମାନବର ଜନ୍ମ ସହିତ ହିଁ ତାହାର ଭାଗ୍ୟ ଲେଖି ଦେଇଥାନ୍ତି ।

ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଭଗବାନଙ୍କର କୌଣସି ଅସ୍ତିତ୍ଵ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ କିଛି ଏମିତି ଚମତ୍କାର ହୋଇଯାଏ ଯାହା ବିଷୟରେ ମନୁଷ୍ୟ କେବେ ବି କଳ୍ପନା କରି ନଥାଏ । ଏହାତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଏକ ଶିଶୁର ଜନ୍ମ କୌଣସି ସମୟରେ ବି ହୋଇପାରେ । କଣ ଆପଣ ଏହି କଥା ଦ୍ଵାରା ପରିଚିତ ଅଛନ୍ତି କି ରାତି ସମୟରେ ଯଦି କୌଣସି ଶିଶୁର ଜନ୍ମ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଶେଷ ଗୁଣ  ରହିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଅଟେ ସେହି ବିଶେଷ ଗୁଣ!!!

କଥାରେ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବା

ଏହି ଲୋକମାନେ ନିଜ କଥା ଦ୍ଵାରା କାହାର ବି ହୃଦୟ ଜିତି ପାରନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବାରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡେ ନାହିଁ ।

ନ ଡରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା

ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ କିଛି ଭୁଲ ନଜର ଆସିଲେ ତେବେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ହିଁ କହିଦିଅନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ନ ଡରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ।

ହାର ମାନନ୍ତି ନାହିଁ

ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥାନ୍ତି ସେମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବା ପାଇଁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଓ ସେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାର ମାନନ୍ତି ନାହିଁ ଯେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ନ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଖୋଲା ଆଖିରେ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିବା

ରାତିରେ ଜନ୍ମ ନେଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଖୋଲା ଆଖିରେ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିବାରେ ବିଶ୍ଵାସ ରଖନ୍ତି । କେବଳ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ତାହାକୁ ପୁରା କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ଵାସ ରଖନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ:  ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ମନକୁ ଅଶ୍ୱସ୍ଥ ଗଛ ଉଠିଛି ତାହେଲେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ

Related posts

ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଭୁଲରେ ବି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ରଙ୍ଗର ଚୁଡ଼ି, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

ENO Beuro

ରାହୁଙ୍କର କୋପରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ENO Beuro

ଦରିଦ୍ରତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ଲାଭ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment