Bollywood

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ “କଡ୍‌ବି ହାଓ୍ଵା ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ କଡ୍‌ବି ହାଓ୍ଵା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ “କଡ୍‌ବି ହାଓ୍ଵା ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଜି (ନଭେମ୍ବର ୨୪)ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତନ ତଥା ବିଶ୍ୱ ତାପନର ଭୟାବହ ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଏହି ସିନେମାର କାହାଣୀ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ ପୂର୍ବରୁ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇସାରିଛି।

ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରା, ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡ଼ିର ହାସ୍ୟ ଓ ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା । ‘ଗୋଲ୍‌ମାଲ୍‌’, ‘ଅଲ୍‌ ଦି ବେଷ୍ଟ’‍ ଓ ‘ଫସ୍‌ ଗୟେରେ ଓବାମା’ ଆଦି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଛନ୍ତି। ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ ।

କଡ୍‌ବି ହାଓ୍ଵା କେବଳ ଏକ ସିନେମା ନୁହେଁ ପ୍ରକୃତି ପ୍ରତି ମାନବ ସମାଜର ଦାଇତ୍ଵ ଓ ସଚେତନତାର ବାର୍ତ୍ତା ନେଇ ଆସିଛି ଏହି ସିନେମା ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ନିକଟରେ ଭୁବନେଶ୍ଵରର ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲ୍‌ ସ୍ୟାଣ୍ଡିସ୍‌ ଟାଓ୍ଵାର୍‌ରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ର,  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡା, ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପରିଜା, ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରା, ରଣବୀର୍‌ ସୋରେ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତିଳୋତ୍ତମା ସୋମ୍‌ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଏହିଭଳି ଏକ ନିଆରା ପ୍ରୟାସରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଲୋକଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେତେ ପହଞ୍ଚୁଛି କିମ୍ବା କେତେ ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛି ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ “କଡ୍‌ବି ହାଓ୍ଵା” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି

ପଢନ୍ତୁ, ଆଜି ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି – ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ଓ ଟିକେ ଅନାଡି ପୁରା ଖିଲାଡ଼ି

Related posts

Shraddha Kapoor Looking Forward For Her Film “Haseena Parkar”

ENO Beuro

Irrfan Khan To Romance With Malayalam Actress Parvathy In Qarib Qarib Singlle

ENO Beuro

Director Shankar Shared A Brand New Poster Of His Upcoming Robot Sequel 2.0

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment