Entertainment

ରିଲିଜ ହେଲା ଓଲିଉଡ କ୍ୱିନ ବର୍ଷାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ନିମକି’ର ଟ୍ରେଲର

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ନିମକି’ର ଟ୍ରେଲର

ଗତକାଲି ନିମକି,ନିମପୁରରୁ ନବୀନ ନିବାସର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ଅଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଭାର ତୁଲାଇଛନ୍ତି ଶୁଶାନ୍ତ ମଣୀ। ଏକ ଭିନ୍ନ ଚଳଚିତ୍ରର କାହାଣୀକୁ ନେଇ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ଫିଲ୍ମ ନିମକି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ସାଧାରଣ ଝିଅର ଅସାଧାରଣ କାହାଣୀକୁ ଦର୍ଶକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ।

nimik

ନିମକି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ଗାଉଁଲି ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ବର୍ଷା । ଯାହାର ରାଜନିତୀରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଆଗ୍ରହ ରହିଛି । ଏକ ଛୋଟ ଗାଁ -ନିମପୁରରୁ ନବୀନ ନିବାସ ଯାଏଁ ତାଙ୍କ ସଂଘଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ଦର୍ଶକ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଏଥିରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ନେତା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।

barsa

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୁଶାନ୍ତ ମଣି ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବାବେଳେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମାନନ୍ଦ। ଟିଜରକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫିଲ୍ମଟିକୁ ପୂରା ଦର୍ଶକ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଆଶାବାଦୀ ଅଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ପାକିସ୍ତାନର କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା

Related posts

‘ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌’ର ସିକ୍ୱେଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ସୁପରହିଟ ଯୋଡି

ENO Beuro

“ଠଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ” ସିନେମାରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଲୁକ୍ସକୁ ନେଇ ବି-ଟାଉନରେ ଜବରଦସ୍ତ ଚର୍ଚ୍ଚା

ENO Beuro

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More