POLITICALS

ହିଞ୍ଜିଳି ଓ ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀରୁ ଲଢିବେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ହିଞ୍ଜିଳି ଓ ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ନିରଞ୍ଜନ

କଂଗ୍ରେସରେ ବହୁ ଯୋଗ୍ୟ ନେତା ଟିକେଟରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ  ଦୁଇଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଲଢିବେ ନିର୍ବାଚନ। ବିଜେଡି ସଭାପତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏଥର ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ଆସନ ହିଞ୍ଜିଳି ଓ ବିଜେପୁରରୁ  ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ କଂଗ୍ରେସର ମୁଖୀୟଙ୍କ ସେହି ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବା ନେଇ ଜନସାଧାରଙ୍କ ମନରେ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇଛି ଉତ୍ସାହ। ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଘସିପୁରା ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିସାରିଥିବାବେଳେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ  ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ସେ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ଲଢ଼ିବେ ବୋଲି ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।

ତେବେ ନିରଞ୍ଜନ ଏକମାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଭାବେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଲଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ପୁଅ ନବଜ୍ୟୋତି  ବାଲେଶ୍ୱର ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛନ୍ତି।ଏଥର ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ହେଭିୱେଟ ଲଢେଇ  ହେବ । ବିଜେଡ଼ି ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସାମଲଙ୍କୁ ବିଧାୟକ ଭାବେ ଟିକେଟ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ବଦ୍ରିନାରାୟଣ ଧଳଙ୍କୁ ବିଧାୟକ ପାର୍ଥୀ କରିଛି କଂଗ୍ରେସ
ପଢନ୍ତୁ: ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମକୁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ହିଂସାତ୍ମକ ଧର୍ମ କହିଲେ ଉର୍ମିଳା: ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଆଗରେ ମାମଲା ଦାୟର

Related posts

ପାକିସ୍ତାନ ରାଜନୀତି:ଅଗଷ୍ଟ ୧୧ରେ ଶପଥ ନେବେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ

ENO Beuro

ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ନୋଟ୍‌ ଖେଳ: ଥଳକୂଳ ପାଉନାହାନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ

Ratnamani Moharana

ପୂର୍ବ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ “ଭାରତ ରତ୍ନ” ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ କରିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ୍ କୋବିନ୍ଦ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment