EnewsOdia.Com

ନିର୍ଭୟାକାଣ୍ଡର ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଶେଷଇଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ

ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟାରେ ଫାଶୀ ପାଇବେ ନର୍ଭୟା ଦୋଷୀ। ଏଥିପାଇଁ ଜେଲରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଯାଇଛି। ଫାଶିପୂର୍ବରୁ  ଦୋଷୀକୁ ତାର ଶେଷ ଇଛା ପଚରାଯାଇଥାଏ। ତେବେ ଏହି କ୍ରମରେ ନିଜର ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ନିର୍ଭୟାକାଣ୍ଡର ପିଶାଚଙ୍କୁ ତିହାର ଜେଲ ପ୍ରଶାସନର ପରାମର୍ଶ। ନିଜର ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ମୁକେଶ, ବିନୟ, ଅକ୍ଷୟ ଓ ପବନ ଭେଟିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କରି ବୋଲି ପଚାରିଛି ଜେଲ ପ୍ରଶାସନ। ଫାଶୀର ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ ଜାନୁଆରି ୨୦ ତାରିଖ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଉ କାହା ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ତେବେ ଯଦି ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଭେଟିବାକୁ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

 

ଏଠାରେ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,  ସାଧାରଣତଃ ସାକ୍ଷାତ ସମୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ରହିଥିବା ବେଳେ ଶେଷ ସାକ୍ଷାତ ସମୟରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦିଆଯିବ। ଏହି ସମୟରେ ଜେଲ ସୁପରିନ୍‌ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଏହାସହ ବନ୍ଦୀ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ସେମାନେ ରୋଜଗାର କରିଥିବା ଅର୍ଥକୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବ। ଅକ୍ଷୟ ସିଂହ ସର୍ବାଧିକ ୬୯ହଜାର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିବା ବେଳେ ବିନୟ ଶର୍ମା ୩୯ହଜାର ଓ ପବନ ଗୁପ୍ତା ୨୯ହଜାର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ:  ପୁଣି ଇରାକରେ ଥିବା ଆମେରିକା ସେନାକ୍ୟାମ୍ପ ଉପରେ ଇରାନର ରକେଟ୍ ମାଡ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

‘କାଶୀ’ରେ ଚିତାଭସ୍ମ ହୋଲିର ନିଆରା ପରମ୍ପରା

Ratnamani Maharana

ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଛୋଟେ ନଓ୍ଵାବ୍‌ଙ୍କର ଏହି ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ

Ratnamani Maharana

ଏବେ ଦକ୍ଷୀଣ କୋରିଆରେ କାୟା ମେଲାଉଛି କରୋନା

Ratnamani Maharana

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ୨ର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଅଘଟଣ, କ୍ରେନ୍ ଖସି ୩ମୃତ, ୯ଗୁରୁତର

Ratnamani Maharana

ଅଯୋଧ୍ୟା ଟ୍ରଷ୍ଟ୍‌କୁ ୧ ଟଙ୍କା ଦେଲେ ସରକାର

Ratnamani Maharana

ବିରୋଧ ସତ୍ବେ ଦେଶରେ ଲାଗୁହେଲା ନାଗରିକତା ସଂଶୋଧନ ଆଇନ

Ratnamani Maharana