News

ରାଜଧାନୀରେ ସରକାରୀ କ୍ଵାଟର୍ସରେ ଚାଲିଥିଲା ବନ୍ଧୁକ କାରଖାନା

ସରକରୀ କ୍ଵାଟର୍ସରେ ଚାଲିଥିଲା ବନ୍ଧୁକ କାରଖାନା। ସେବି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ । ଦୀର୍ଘ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ସରକାରୀ କ୍ଵାଟର୍ସରେ ବନ୍ଧୁକ ଓ ବୋମା ତିଆରିର ଟେର ପାଉନଥିଲା କମିଶନର ପୋଲିସ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳି  ଦେଖି ପିସ୍ତଲ ତିଆରି ଚାଳଇଥିଲା ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ  , ତାପୁଣି ଏକ ସରକାରୀ କ୍ବାଟରରେ । ଓୟୁଏଟି  ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ ପଛପଟେ ଥିବା ଓ୍ବାନ ଆର ୧/୬ କ୍ବାଟରରେ ପୋଲିସ ପୋଡଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଘଟଣା ସେତିକିବେଳେ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ କ୍ବାଟର ଭିତରେ ବୋମା ଫୁଟିବାର ଶବ୍ଦ ବହାରକୁ ଶୁଭିଥିଲା ।

ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ଶିଖିଥିଲା ପିସ୍ତଲ ଓ ବୋମା ତିଆରି

ବଲାଂଗୀର ଜିଲ୍ଲା ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ଘଟଣା  ପରେ ଏବେ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳି  ଶିଖିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ। ନୃସିଂହ ଖୋର୍ଧା ନିକଟ ତାପଙ୍ଗ ମୁଣ୍ଡିଆ ବେଗୁନିଆ ଓ କଳାପଥର ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ବାରୁଦ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ସ୍ଵୀକାର କଲା। ନୃସିଂହଙ୍କ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଖଣ୍ଡିଗିରି ଥାନାରେ ୪ ଟି ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା ରହିଛି । ତେବେ ଏଭଳି ବନ୍ଧୁକ ତିଆରି ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକେ ନୃସିଂକଙ୍କୁ ବାରଣ କରି ଅସୁଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ: ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପୂର୍ବାନୁମାନ: ଓଡିଶାରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ

Related posts

ପପୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସ୍ଥିର,ଆଇସିୟୁରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା: ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ନ କରିବାକୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅନୁରୋଧ

ENO Beuro

ଆଜିଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ମାଗଣା ୱାଇଫାଇ

ENO Beuro

ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା:ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ

ENO Beuro

Leave a Comment