Entertainment

ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ରଙ୍କ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

ପୁଣି ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି 

ଓଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ର ଏବେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ ହେଲେଣି । ୨୦୧୬ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିନେମା ଦେଲେ ଧରା କଥା ସରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ହେଲେ ଗତବର୍ଷ ତାଙ୍କର କୌଣସି ବି ଗୋଟିଏ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇ ନଥିଲା। ଏବର୍ଷ ସୁଧାଂଶୁ ମୋହନ ସାହୁଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଜାନୁଆରି ମାସରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ ହାପି ଲକି’ ରେ ବବି ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନେଗେଟିଭ୍‌ ଭୂମିକାରେ । ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଭୂମିକା ଲାଗି ବି ସେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ବବି ମିଶ୍ର ଅତୀତରେ କେତେକ ସିନେମାରେ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜର ‘ମୁଁ ତତେ ଲଭ୍‌ କରୁଛି’, ‘ଡନ୍‌’, ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ପ୍ରେମରୋଗୀ’ଆଦି ସିନେମାରେ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।‘ହାପି ଲକି’ ରେ ଧମାକା କରିବା ପରେ ବବି ମିଶ୍ର ପୁଣି ଆସୁଛନ୍ତି ଆଉ ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ।

ପ୍ରଥମ ସିନେମା ହେଲା ‘ଦୀପୁ -ଦ ଡ୍ୟାନ୍ସ ବୟ’ । ମନୋଜ ରାଉତଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ତଥା ଅରୁଣ ଦାସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୁଣି ବବି ନେଗେଟିଭ୍‌ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଦମ୍‌ଦାର ରୋଲ୍‌ ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଏହି ସିନେମାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନବାଗତ ମନୋଜ, କୋଏଲ୍‌ , ଏଲସା, ମୀନକେତନ ଓ ଅଜିତ୍‌ ଦାସ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ହାତ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି

Related posts

ବିବାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସଲମାନ୍ ଖାନ,ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଇଜାନଙ୍କୁ କେମିତିକା ଝିଅ ପସନ୍ଦ !

ENO Beuro

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଏଲିୟନ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ENO Beuro

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର୍‌ ସପ୍ନା ଦିଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଦୀପିକା

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment