EnewsOdia.Com

ମୁମ୍ବାଇରେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି ‘ସିଲଭର ଗାନ୍ଧୀ’

ସ୍ୱଚ୍ଛଭାରତର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନେଇ ୭ଟି ରାଜ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚି ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ଓଡିଆ ପୁଅ ମୋହନ ମହାପାତ୍ର । ନିଜର ଏହି ମହତକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମୋହନଙ୍କୁ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କଠୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଂଶସା କରିବା ସହ ମୋହନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ମାନ ମିଳିିଛି ।ଏବେ ତାଙ୍କର ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅବିନାଶ ନନ୍ଦ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ‘ସିଲଭରଗାନ୍ଧୀ’ । ସାରାଦେଶରେ ସ୍ୱଚ୍ଛଭାରତ ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟି ଓଡିଆ ପୁଅ ମୋହନ ମହାପାତ୍ର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିସାରିଛନ୍ତି ।

ଏଥିପାଇଁ ସେ କୌଣସି ଯାନବାହନର ସହାୟତା ନନେଇ କେବଳ ପଦଯାତ୍ରା କରି ସ୍ୱଚ୍ଛତାର ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ମହତକାର୍ଯ୍ୟରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅବିନାଶ ନନ୍ଦ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ବଲିଉଡରେ ଓ ଆଡ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ନିର୍ଦେଶକ ଅବିନାଶ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସେ ମାଟି ସହ ଜଡିତ । ତେଣୁ ମୋହନଙ୍କ ଅଭିଯାନରେ ସେ ଅନୁପ୍ରାଣୀତ ହୋଇ ୱେବ ଫିଲ୍ମ ‘ସିଲଭର ଗାନ୍ଧୀ’ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ କଟକରେ ଚାଲିଛି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ।

ଆଗକୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆଉ କିଛି ଭାଗର ସୁଟିଂ ହେବ । ସିଲଭର ଗାନ୍ଧୀ ଭୁମିକାରେ ଛୋଟପରଦାର ଜଣାଶୁଣା ଲୋକପ୍ରିୟ ଚେହେରା ହିତେନ ତେଜୱାନୀଙ୍କ ଅଭିନୟ ରହିଛି । ହିତେନ ତେଜୱାନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅନନ୍ୟା ସିଂ ଗୁୁପ୍ତା ଫିମେଲ ଲିଡରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନ ଓ ଫ୍ୟାଶନ ଶୋରେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ପଢନ୍ତୁ: କେବିସିର କର୍ମବୀର ଅଧ୍ୟାୟରେ ଦୂତିଙ୍କ ସହ ସେହବାଗ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ରୁଚି ୧୦ମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ୍ସ

Ratnamani Maharana

ଓସ୍କାର୍ ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ପାଇବା ପରେ ସିଟ୍ ତଳେ ଲୁଚାଉଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

Ratnamani Maharana

ଆଜି ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ୬୬ ଜାତୀୟ ଚଳଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର

Ratnamani Maharana

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ୨ର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଅଘଟଣ, କ୍ରେନ୍ ଖସି ୩ମୃତ, ୯ଗୁରୁତର

Ratnamani Maharana

ବହି ଧରି ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କଥା ଏମିତି ପଢ଼ିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌

Ratnamani Maharana

ଓସ୍କାର ଦୌଡ଼ରେ ଓଡ଼ିଆ ପ୍ରଯୋଜକ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସିନେମା ‘ଦ ଲାଷ୍ଟ କଲର୍‌’

Ratnamani Maharana