Movie News

ଆସନ୍ତା ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହଉଛି ଓଡିଆ ଛବି ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ

ଆସନ୍ତା ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହଉଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ଛବି ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ । ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଶଶିକାନ୍ତ ବାରିକ, ରୂପାଲୀ, ଦୀପକ ଓ ସୁମନ ।

ସିନେମାଟିର ପ୍ରଯୋଜନା ଦାଇତ୍ଵରେ ରବି ନାରାୟଣ ଦାସ ଅଛନ୍ତି । ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ସହ ନିର୍ଦେଶନାରେ ଅଛନ୍ତି ରାଜୀବ ମହାନ୍ତି ।

ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାଶ ଏହାର ସଂଗୀତା ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଗୀତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଅରୁଣ ମନ୍ତ୍ରୀ, ପଞ୍ଚାନନ ନାୟକ ଓ ବାପୁ ଗୋସ୍ଵାମୀ । ଗୀତରେ ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର, ବିଷ୍ଣୁ ମୋହନ କବି, ଅସୀମା ପଣ୍ଡା, ଅଞ୍ଜଳି ଓ ଅର୍ପିତାଙ୍କ  କଣ୍ଠସ୍ଵର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ ।

ସବୁ ଗୀତ ଗୁଡିକ ଖୁବ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେଇଛି । କାହାଣୀର ଚାହିଦା ଅନୁଯାଇ ଗୀତ ଗୁଡିକ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଖଞ୍ଜା ଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସର୍ବମୋଟ ୫ ଟି ଗୀତ ରହିଛି ଓ ୫ଟି ଯାକ ୫ ପ୍ରକାର ହେଇଛି ।  ରଜ ଗୀତ, ଗଣେଶ ପୂଜା ଭସାଣି ଗୀତ, ରୋମାନ୍ଟିକ ଗୀତ ଓ ଆଉ ଦୁଇଟି ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅଛି ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭଲଲାଗିବା ଭଳି କରିଛନ୍ତି ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାଶ ।

ଓଡିଶାର କଳା, ସଂସ୍କୃତି, ଚଳଣି, ପୂଜାପର୍ବ, ପରମ୍ପରାଉପରେ ଆଧାରିତ ପୁରା ପାରିବାରିକ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ସିନେମାଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଥିବାରୁ କାହାଣୀଟି ସବୁ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଆସନ୍ତା ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହଉଛି ଓଡିଆ ଛବି ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ  ଆସନ୍ତା ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହଉଛି ଓଡିଆ ଛବି ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ Emiti Bi Heipare 1

Related posts

Zeena Samal’s Upcoming Movie “Premara Nisha Niara Niara” To Hit Theaters Soon

Jitendra

ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦୁଷ୍ଟ ପିଲା

ENO Beuro

A Film by Mrutunjay Sahu “Chhati Tale Ding Dong”

Jitendra

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More