Entertainment

ଲଭ ପ୍ରୋମିଜର ଅଡିଓ ରିଲିଜ !

ଲଭ ପ୍ରୋମିଜ

ଏହା ଏକ love story । ଯୋଉଟା କି ସୁନ୍ଦର ହୃଦୟର କଥା ଜଣାଉଛି । ଆଦି ଗୋଟେ ପୁଅ By profession photographer, ଦିଆ ଯିଏ କି ତା’ ମା’ର ଜୀବନ, ଗୋଟେ ଦିନ ଆଦି ଫୋଟ ଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଗୋଟେ ଗାଁକୁ ଯାଉଛି, ଦିଆ ମଧ୍ୟ ତା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଙ୍ଗରେ ପିକ୍-ନିକ୍ ରେ ଯାଉଛି । ସେଠି ଦିଜଣଙ୍କର ଦେଖା ହୁଏ ।

ସେମାନେ ସେଠୁ ବସ୍ ରେ ଫେରିଲା ବେଳେ ବସ୍ କୁ ଡାକୁମାନେ ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ଅଟକାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଘଟଣା କ୍ରମେ ସେମାନେ ଦିଆକୁ କିଡନାପ କରି ନିଅନ୍ତି । ଆଦି କିନ୍ତୁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗେଇ ଦିଆକୁ ତାଙ୍କ ମାନଙ୍କ କବଳରୁ ବଞ୍ଚଉଛି । ଏବଂ ଜଙ୍ଗଲରେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଭିତରେ ସେ ଜଙ୍ଗଲରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ emotional bonding creat ହେଇଛି ଏବଂ ଶେଷରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇ ବସନ୍ତି ଆଉ ଦିହେଁଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପ୍ରୋମିଜ୍ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ଘଟଣା କ୍ରମେ ସେ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଫେରି ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଦିଆର ମା’ଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ସେ ଦିଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମର ପରିଭାଷାକୁ ଓଲଟା କରି ଦିଅନ୍ତି । ଦିଆ ଓ ଆଦି ନିଜ ନିଜର ପ୍ରୋମିଜ୍ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ନିଜେ କରିଥିବା ପ୍ରୋମିଜ୍ କୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ । ବରଂ ଏ ସବୁ ଘଟଣା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ଦିଏ ଏବଂ ଶେଷରେ ଦିଆ ଓ ଆଦି ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ କଥା ଦେବା, ଭଲପାଇବା, ମନଦେବା କେବଳ ଏହା ଶବ୍ଦ ନୁହେଁ । ଏହା ହେଉଛି ୨ଟି ଆତ୍ମାର ମିଲନ । ଯିଏ କି କେବେ ଅଲଗା ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ  ।

ପ୍ରଯୋଜିକା : ଜୟନ୍ତି ବିଶ୍ଵାସ

ନିର୍ଦେଶନା : ସନ୍ତୋଷ ବିଶ୍ଵାଳ

କାହାଣୀ ଓ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ : ଜୟନ୍ତି ବିଶ୍ଵାସ

D.O.P. & Fight : ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ମହାପାତ୍ର

ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା : ପ୍ରେମ୍ ଆନନ୍ଦ

ସମ୍ପାଦନା : ରଞ୍ଜନ ଖଟେଇ

ନୃତ୍ୟ ନିର୍ଦେଶନା : ରାକେଶ ଦେଓ, ଜୟା ବିଶ୍ଵାସ, କବୀର ପ୍ରଧାନ

କଳା ନିର୍ଦେଶନା : ନବଘନ ଦଳେଇ

ବ୍ୟବସ୍ଥାପନ : ହୃଷିକେଶ କୁଳଦୀପ୍

ଅଭିନୟ : ଜୟା, ରାକେଶ, ମନୋଜ ମିଶ୍ର, ଉଷଶୀ ମିଶ୍ର, ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ପଣ୍ଡା, ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ତ୍ରିପାଠୀ, ସଙ୍ଗୀତା ପଟ୍ଟନାୟକ, ମଧୁସ୍ମିତା ସ୍ଵାଇଁ, ଲିପାଞ୍ଜଳି ସ୍ଵାଇଁ, ଅଶ୍ଵୀନ ବାବା, ହୃଷିକେଶ କୁଳଦୀପ୍, ତ୍ରୟମ୍ବକ କ୍ଷେତି, ପଲ୍ଲବୀ ସ୍ଵାଇଁ ।

ଲଭ ପ୍ରୋମିଜର ଅଡିଓ ରିଲିଜ ! L 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିର୍ବନ୍ଧ ଖବର ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ!

Related posts

ନଭଜୋତ୍‌ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରି ଦୋଷମୁକ୍ତ କଲେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ!

ENO Beuro

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଗ୍ – ବିଙ୍କ ସାଥେ ଶ୍ଵେତା ଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଫୋଟ !

ENO Beuro

କେଉଁ କାରଣରୁ କରଣଙ୍କ ସିନେମାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ ପ୍ରଭାସ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More