Uncategorized

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ !

ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରାକେଶ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା

ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ । ଯାହାର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରାକେଶ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା । ସିନେମାରେ ଦିଆ ଏବଂ ଆଦି ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏ ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସିନେମାରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ । ଯେଉଁଠି ୨ଟି ଆତ୍ମାର ମିଳନ କଥାକୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ନିବେଦିତ ଏହି ସିନେମାରେ ପ୍ରଯୋଜନା ଦାଇତ୍ଵରେ ରହିଛନ୍ତି ଜୟନ୍ତି ବିଶ୍ଵାସ । ନିର୍ଦେଶନ ଦେଇଛନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ବିଶ୍ଵାଳ । କାହାଣୀ ଓ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟରେ ରହିଛନ୍ତି ଜୟନ୍ତୀ ବିଶ୍ଵାସ । ସଂଗୀତା ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମ୍ ଆନନ୍ଦ । ସିନେମାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋଜ ମିଶ୍ର ,ଉଷାଶୀ ମିଶ୍ର , ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ପଣ୍ଡା , ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ତ୍ରିପାଠୀ,ସଂଗୀତା ପଟ୍ଟନାୟକ,ମଧୁସ୍ମିତା ସ୍ଵାଇଁ,ଲିପାଞ୍ଜଳି ସ୍ଵାଇଁ,ଅଶ୍ଵିନ ବାବା,ହୃଷୀକେଶ କୁଳଦୀପ,ତ୍ରୟମ୍ବକ ଖେତି,ପଲ୍ଲବୀ ସ୍ଵାଇଁ ପ୍ରମୁଖ କଳାକାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ସିନେମାରେ ନୃତ୍ୟ ଓ ଗୀତକୁ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦିଆ ଯାଇଛି । ତେଣୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଏବଂ କଳାକାର ମାନେ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ ! WhatsApp Image 2018 05 17 at 10

ପଢନ୍ତୁ ;

ଅମିରଙ୍କ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ମହାଭାରତ’ରେ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ କିଏ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

Rituraj Mohanty Lent Voice For An Odia Song Of Upcoming Film Sister Sreedevi

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବଡ ବିପଦ

Krishna Kumar Manoj

ବାୟୁସେନାର ଫାଇଟର ବିମାନ ‘ଜାଗୁଆର’ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ପାଇଲଟ୍ ମୃତ !

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More