• Home
  • Uncategorized
  • ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ !
Uncategorized

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ !

ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରାକେଶ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା

ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ । ଯାହାର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରାକେଶ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା । ସିନେମାରେ ଦିଆ ଏବଂ ଆଦି ଭୂମିକରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏ ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସିନେମାରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ । ଯେଉଁଠି ୨ଟି ଆତ୍ମାର ମିଳନ କଥାକୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ନିବେଦିତ ଏହି ସିନେମାରେ ପ୍ରଯୋଜନା ଦାଇତ୍ଵରେ ରହିଛନ୍ତି ଜୟନ୍ତି ବିଶ୍ଵାସ । ନିର୍ଦେଶନ ଦେଇଛନ୍ତି ସନ୍ତୋଷ ବିଶ୍ଵାଳ । କାହାଣୀ ଓ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟରେ ରହିଛନ୍ତି ଜୟନ୍ତୀ ବିଶ୍ଵାସ । ସଂଗୀତା ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମ୍ ଆନନ୍ଦ । ସିନେମାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋଜ ମିଶ୍ର ,ଉଷାଶୀ ମିଶ୍ର , ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ପଣ୍ଡା , ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ତ୍ରିପାଠୀ,ସଂଗୀତା ପଟ୍ଟନାୟକ,ମଧୁସ୍ମିତା ସ୍ଵାଇଁ,ଲିପାଞ୍ଜଳି ସ୍ଵାଇଁ,ଅଶ୍ଵିନ ବାବା,ହୃଷୀକେଶ କୁଳଦୀପ,ତ୍ରୟମ୍ବକ ଖେତି,ପଲ୍ଲବୀ ସ୍ଵାଇଁ ପ୍ରମୁଖ କଳାକାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ସିନେମାରେ ନୃତ୍ୟ ଓ ଗୀତକୁ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦିଆ ଯାଇଛି । ତେଣୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଏବଂ କଳାକାର ମାନେ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ ! WhatsApp Image 2018 05 17 at 10

ପଢନ୍ତୁ ;

ଅମିରଙ୍କ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ମହାଭାରତ’ରେ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ କିଏ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

Release waiting Odia Cinema “Sata Janamara Sathi”

Jitendra

ଶୀତଦିନରେ ଶୁଷ୍କ ତ୍ଵଚା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେଉଛନ୍ତି କି ? ଅପାଣନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Krishna Kumar Manoj

7th Pay Commission Allowances Was Approved By The State Cabinet

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More