Video

ମୁନ ସାଇନ ଏନ୍ଟାରଟେନମେନ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଓଡିଆ ଛବି “ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର” ଶୁଭ ମହୁରତ

ମୁନ ସାଇନ ଏନ୍ଟାରଟେନମେନ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ତଥା ତାପସ ସରଘରିଆଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ଓଡିଆ ଛବି ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର ର ଶୁଭ ମହୁରତ ଏହି ନିକଟରେ ଶେଷ ହେଇଛି । ଚଳଚିତ୍ରର କଳାକାର ବୃନ୍ଦ ଏହି ଶୁଭ ମହୁରତ ଘଡିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର କାହାଣୀ :

“ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର” ଏଭଳି ଏକ ସିନେମା ଯେଉଁ ସିନେମାରେ ବହୁତ ଜିନିଷ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେବ । ଯାହା ଆଗରୁ କେବେ ଓଡିଆ ସିନେମାରେ ହେଇନି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନାୟକ ବିଭିର୍ଣ୍ଣ ଉପାୟରେ ନାୟିକାକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରୁଛି । ଏହା ସୁନୀଲ କୁମାର ଦାଶଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ପ୍ରଥମ ସିନେମା । ପୁଣିମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି କର୍ଣ୍ଣାଟକର ପାହାଡିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ସିନେମାଟିର ସପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀଟି ଶୁଟିଙ୍ଗ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜକ କହିଛନ୍ତି ।

ବାବୁସାନ ଏଥିରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ । ଲଭ ପାଇଁ କୁଛଭି କରେଗା ପରେ ବାବୁସାନ ଓ ସୁପ୍ରିୟା ଙ୍କ ଯୋଡି ଏଥିରେ ପୁଣିଥରେ କାମାଲ କରିବେ । ଏମାନଙ୍କ ସହ ମିହିର ଦାସ, ଅପରାଜିତା, ଅନିଶା ଶର୍ମା, ପ୍ରଜ୍ଞା, ଚୌଧୁରୀ ବିକାଶ ଦାସ, ଚୌଧୁରୀ ଜୟ ପ୍ରକାଶ ଦାସ, ଏବୋଂ ଅନ୍ୟମାନେ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ ।

ସିନେମାଟି ଏକ ସାଧାରଣ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଶିଶୁ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏବୋଂ ଜଣେ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରେମ, ବଳିଦାନ ଓ ତ୍ୟାଗ ର ମହାନତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଚଳଚିତ୍ରର କାହାଣୀ, ସ୍ଥାନ, ସହ ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାରଙ୍କ ଗୀତ ନିଶ୍ଚୟ ମନକୁ ମୋହିବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ସିନେମାର ପ୍ରଯୋଜକ ।

ଚଳଚିତ୍ରର କଳାକାର:

ଚଳଚିତ୍ର : ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର

ବ୍ୟାନର : ମୁନ ସାଇନ ଏନ୍ଟାରଟେନମେନ୍ଟ

ପ୍ରଯୋଜକ : ସୁନୀଲ କୁମାର ଦାଶ

ନିର୍ଦେଶକ : ତାପସ ସରଘରିଆ

ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ : ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର

କାହାଣୀ : ଭାରଦ୍ଵାଜ ପଣ୍ଡା

ଅଭିନୟରେ : ବାବୁସାନ, ସୁପ୍ରିୟା, ମିହିର ଦାସ, ଅପରାଜିତା, ଅନିଶା ଶର୍ମା, ପ୍ରଜ୍ଞା, ଚୌଧୁରୀ ବିକାଶ ଦାସ, ଚୌଧୁରୀ ଜୟ ପ୍ରକାଶ ଦାସ, ଏବୋଂ ଅନ୍ୟମାନେ

 

Related posts

Tume Mate Sindura Dela – Brand New Odia Song Making Video Of Cute Priya Album

ENO Beuro

Suna Pila Tike Screw Dhila || Odia Movie || Shooting Set Masti || HD Video

ENO Beuro

Song Video Of Odia Movie”Bhaina Kan Kala Se”

Jitendra

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More