Entertainment

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହାଭାରତ”ର ଶୁଭ ମହୁରତ୍

“ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହାଭାରତ”

ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ର ପ୍ରସ୍ତୁତି , ପ୍ରଯୋଜକ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ପ୍ରକାଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଛବିତା ମାର୍ଥଙ୍କ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଵାଦର ମନୋରଞ୍ଜନ ଧର୍ମୀ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ‘ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହାଭାରତ ‘। ପୂର୍ବରୁ ‘ ଯୋଗୀ ‘ ଚଳିଚିତ୍ରର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ଶ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା ଏହାର ନିର୍ଦେଶକ।

ପ୍ରେମତ ଶଶ୍ଵତ ଓ ଚିରନ୍ତନ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଭିତ୍ତିକରି ରହିଥାଏ ମଣିଷର ଜୈବିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି । ପ୍ରବୃତ୍ତି କବନ୍ଧିତ କରିପକାଏ ଥରେ ଥରେ ପ୍ରେମକୁ । ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ମହାଭାରତ । ଏହି ଭଳି ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ କାହାଣୀ ଗତିଶୀଳ। ଯାହା କି ନିଆରା , ହାସ୍ୟାରାତ୍ମକ ଢଙ୍ଗ ପରଶାଯିବ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ । ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ପ୍ରକାଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ , କାହାଣୀ ରବିଥା ମାର୍ଥା , ସଙ୍ଗୀତ ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାର , ବ୍ୟବସ୍ଥାପନ ସୁଜୟ କାନ୍ତ ସାହୁ ( ମୁନ୍ନା ) ଏବଂ ସଂଳାପ , ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦେଶନା ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା । ଅଭିନୟରେ : ସମ୍ବିତ , ରିୟା , ପ୍ରିୟଙ୍କା ମହାପାତ୍ର , ବିଜୁ ବଡଜେନା , ସମ୍-ରେଶ , ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ , ହର ରଥ , ଶ୍ରୀତମ୍ ଦାସ , ପପି ସନ୍ତୁକା , ରବି ମିଶ୍ର , ବାବୁଲି , ବ୍ରଜସିଂ , ଅରବିନ୍ଦ , ଅନନ୍ତ , ଗୁଡ୍ଡୁ , ଦେବୁବ୍ରହ୍ମା , ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ।

ସୁଟ୍ଟିଙ୍ଗ ତା ୦୧ | ୦୫ | ୧୮ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହାର ଡ୍ରାମା ଅଂଶ ଓଡିଶାରେ ଏବଂ ଗୀତର ସୁଟ୍ଟିଙ୍ଗ ଓଡିଶା ବାହାରେ ହେବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ନିର୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ଶୁଭ ମହୁରତ୍ ତା ୧୪ | ୦୫ | ୧୮ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉତ୍ସବର ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଆସିଥିଲେ ମାନ୍ୟବର ବିଧାୟକ ଅରୁଣ ସାହୁ , ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ମେୟର ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ  ନାରାୟଣ ଜେନା।

 

ପଢନ୍ତୁ; ନଭଜୋତ୍‌ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରି ଦୋଷମୁକ୍ତ କଲେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ!

Related posts

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଇଲା ମଣ୍ଟୁ ଛୁରିଆଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ “ଲବଙ୍ଗ ଲତା”

ENO Beuro

ସଞ୍ଜୟ ଲିଲା ଭସାଂଲୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି ।

ENO Beuro

ଓଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ପ୍ରିୟା : ‘ଡ୍ରିମ୍‌ଗାର୍ଲ’ ପରେ ଏହି ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ଏକାଧିକ ସିନେମାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment