ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ଭିତରେ ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି

ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍

ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ, ବିଗ୍ ବଜେଟ୍, ବିଗ୍ ଧମାକା ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ଆଜି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାରଙ୍କ ମେଲୋଡି ଓ ସୁମଧୁର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଆଉ ସଙ୍ଗୀତକାର ଡ. ନିର୍ମଳ ନାୟକଙ୍କ ଯୋଡିର ” ଶକ୍ତି ” ହେବ ଏ ବର୍ଷର ମାଇଲସ୍ତମ୍ଭ । କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ୍ ସାଗର, ବିଷ୍ଣୁ ମୋହନ କବି, ସତ୍ୟଜିତ୍, ମାଧବ, ସ୍ମୃତିମୟୀ ମହାପାତ୍ର, ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାର ।

ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ଉତ୍ସବରେ ଉପଦେଷ୍ଟା ସୁଜିତ୍ ସାହୁ, ପ୍ରଯୋଜକ ରୋନକ୍ ସାହୁ, ମୀନତି ସାହୁ, ସଂଳାପକାର ରଣଜିତ୍ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଡାଇରେକ୍ଟର ସୁଧାକର ବସନ୍ତ, ଅଭିନେତା କରନ୍, ସୂର୍ୟମୟୀ, ପିଣ୍ଟୁନନ୍ଦ, ମିହିର ଦାସ, ଗୁଡୁ ଓ ମିଡିଆ ପ୍ଲାନ୍ ର ପ୍ରଣୟ ଜେଠୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଓଡିଶାର ସୁନାମଧନ୍ୟ ଗାୟକ ହ୍ୟୁମାନ୍ ସାଗରଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ” ବାପା ମୋ ବାପା… ” ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ଭାବ ବହୁଳ କରିବ ବୋଲି ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଶା ପ୍ରକଟ କରିଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାର ଓ ସ୍ମୃତିମୟୀଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ” ଗୁଡିରେ ଗୁଡି… ” ଗୀତରେ ଏକ ଧମାକାଦାର ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ଘୋଷିକା ଅଙ୍କିତା ମହାନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ନୂଆ ଅଫର : ଭୀମ ଆପରେ ୧ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକସନ କରି ପାଆନ୍ତୁ ୫୧ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍

କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ୍ ସାଗର, ବିଷ୍ଣୁ ମୋହନ କବି, ସତ୍ୟଜିତ୍, ମାଧବ, ସ୍ମୃତିମୟୀ ମହାପାତ୍ର, ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାର ।  - 89%

89%

ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ, ବିଗ୍ ବଜେଟ୍, ବିଗ୍ ଧମାକା ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ଆଜି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି - 90%

90%
89.5%

Very Good!

ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ଭିତରେ ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି

ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ, ବିଗ୍ ବଜେଟ୍, ବିଗ୍ ଧମାକା ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ଆଜି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାରଙ୍କ ମେଲୋଡି ଓ ସୁମଧୁର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଆଉ ସଙ୍ଗୀତକାର ଡ. ନିର୍ମଳ ନାୟକଙ୍କ ଯୋଡିର " ଶକ୍ତି " ହେବ ଏ ବର୍ଷର ମାଇଲସ୍ତମ୍ଭ । କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ୍ ସାଗର, ବିଷ୍ଣୁ ମୋହନ କବି, ସତ୍ୟଜିତ୍, ମାଧବ, ସ୍ମୃତିମୟୀ ମହାପାତ୍ର, ଅଭିଜିତ୍ ମଜୁମଦାର । 

No Votes Yet

You're not rated yet