Movie News

ଓଡିଆ ଛବି ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହେଉଛି

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସରୋଜକାନ୍ତ ଓ ନୂଆ ପ୍ରଯୋଜିକା ଚିନ୍ମୟୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରଯୋଜିତ ଓଡିଆ ସିନେମା ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହେଉଛି । ସିନେମାର ଶୁଟିଙ୍ଗ ପ୍ରାୟତଃ ଶେଷ ହେଇଆସିଲାଣି । ପ୍ରଯୋଜିକା ଚିନ୍ମୟୀ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରେମ ଭିତ୍ତିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନବାଗତ ଦେବରାଜ ଓ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ଯୋଡି ପରଦା ଉପରେ କମାଲ କରିବ ।

ଦେବରାଜ ଏଥିରେ ୪ଟି ଭିର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଦେଖାଦେବେ । ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦେବରାଜ ଛତିଶଗଡ଼ି ସିନେମାରେ ନାୟକ ବନିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ଉଭୟ ଓଡ଼ିଆ ଏବଂ ଛତିଶଗଡି ଭାଷାରେ ନିର୍ମିତ ହେଉଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସରୋଜକାନ୍ତ ।

ଗତବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଛବି “ପ୍ରେମର ନିଶା ନିଆରା ନିଆରା” ପରେ ଏହା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସରୋଜକାନ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସିନେମା । ଏହି ସିନେମାର କାହାଣୀକାର ହେଲେ ଡ଼ ପ୍ରସନ୍ନ ପାଟଶାଣୀ । ଏହାର ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତି ଡ଼ ରଜନୀରଞ୍ଜନ ।

ବାପୁ ଗୋସ୍ୱାମୀ,ଅରୁଣ ମନ୍ତ୍ରୀ,ଜୟନ୍ତ ଦାସ ଏବଂ ନିର୍ମଳ ନାୟକ ଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ଲେଖାକୁ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଵରରେ ସଜାଇଛନ୍ତି ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାସ । ଏଥିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର,ତପୁ ମିଶ୍ର,ଅସୀମା ପଣ୍ଡା,ସଞ୍ଜୁ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାସ ।

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନୟରେ ପ୍ରଲିପ୍ତା ରାୟ,ସସ୍ମିତା ପଣ୍ଡା,ଜୀବନ ପଣ୍ଡା, ଅସିତ୍‌ ପତି,ପୁଷ୍ପା ପଣ୍ଡା,ମନୀଷା ମିଶ୍ର ଏବଂ ଅଞ୍ଜନା ଦାଶ ପ୍ରମୁଖ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସିନେମାର କାହାଣୀ, ଚରିତ୍ର ଏବୋଂ ନୂଆ ଯୋଡିର କମାଲ କେମିତି ରହୁଛି ଆଦି ଜାଣିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଉତ୍କଣ୍ଠା । ଖାଲି ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ସିନେମାଟି ରିଲିଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ।

ଓଡିଆ ଛବି ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବାକୁ ସଜବାଜ ହେଉଛି

ପଢନ୍ତୁ, ଉଦର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ଓ ରୋଗ ପ୍ରତିଶୋଧକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରେ ଚକୋଲେଟ

Related posts

Odia Film Sister Shreedevi With New Avtar Of Babushan Releasing Today

ENO Beuro

Jyoti Ranjan Will Be Seen Romancing With Two Beautiful Odia Actress

Jitendra

Rangila Baba Upcoming Odia Movie Starring Kuna Tripathy

Jitendra

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More