Entertainment

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଯୋଗୀର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି

ନୂଆ ଯୋଡି ଆର୍ଯ୍ୟନ – ନିକିତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ରୋମାନ୍ସ

ରେଞ୍ଜ ରୟାଲ୍ ସିନେ ଲାବ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସଫଳ ଓଡିଆ ଚିତ୍ର ଭେଟି ଦେଇ ଓଲିଉଡରେ ନିଜର ସ୍ଥିତି ସୃଦୁଢ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ମଞ୍ଚ ଅଭିନେତା , କଳାନୁରାଗୀ ପ୍ରଯୋଜକ ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥା ନିଜର ନିଆରା ପରିକଳ୍ପନାକୁ ଚଳଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ସାକାର କାଟିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଉଦ୍ୟେଶ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ , ମୌଳିକ କାହାଣୀଧର୍ମୀ ଚଳଚିତ୍ର ଭେଟି ଦେବା ।

ଶ୍ରୀ ମାର୍ଥାଙ୍କ କଥା ଦେଲି ମଥା ଛୁଇଁ ର କାହାଣୀ , ସଂଗୀତ ଦର୍ଶକ ପାସୋରି ନ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଅଉଣୀ ହାଇଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା ‘ଯୋଗୀ’ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଏପ୍ରିଲ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବା ନିମନ୍ତେ ସଜ ହେଉଥିବା ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ରହିଛି ୬ଟି ମନଛୁଆଁ ସଂଗୀତ ।

‘ଯୋଗୀ’ ର ଗୋଟାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ରାଗିଛି ‘ ଧୂଆଁ ଧୂଆଁ ସଞ୍ଜ ବେଳେ ‘ , ‘ ପ୍ରେମ ଯଦି ପାପ ମୁ ପାପ କରିବି ‘ , ‘ ଯୋଗୀ ଯୋଗୀ ଯୋଗୀ ଯୋଗଜୀ , ତୁମ ଉପରେ ଆଜି ଲାଗିଛି ବାଜି ‘ , ‘ ରାଜନୀତିରେ ଥାଇ ଯିଏ ହିଟ କଲା ‘ , ‘ ଚାନ୍ଦିନୀ ମୁଁ ଚାନ୍ଦିନୀ …’ ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ୟତମ ।

ଗୀତ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ଶୀର୍ଷାନନ୍ଦ କାନୁନଗୋ , ରଜନୀ ନାୟକ , ଶୁଭ ଦାସ , ସୁଜାତା ଜେନା ।  କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ସୌରିନ୍ ଭଟ୍ଟ , ହିଉମାନ ସାଗର , ଅସୀମା ପଣ୍ଡା , ପମି , ସତ୍ୟଜିତ , ମହମ୍ମଦ ତାରିକ , ସାଞ୍ଜୁ ପ୍ରମୁଖ ।

ୟୁ ଟୁବ , ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ଯୋଗୀ’ ର ସମସ୍ତ ଗୀତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁ ସାରିଲାଣି । ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ଭୂମିକରେ ବିଜୟ ମହାନ୍ତି , ହର ରଥ , ମନୋଜ ମିଶ୍ର , ସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି , ଜାଗା ରାଉତ , ଆର୍ଯ୍ୟନ , ନିକିତା , ରୁମ୍ପା ପ୍ରମୁଖ ୭୦ରୁ ଅଧିକ କଳାକାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା ଯୋଗୀର ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦେଶନା ଥିବା ବେଳେ ସଂଳାପ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ଡ. ରଜନୀରଞ୍ଜନ । ଭୁବନେଶ୍ଵର ସତ୍ୟନଗର ସ୍ଥିତ ଦ୍ରୁଷ୍ଟିହୀନ ବିଦ୍ୟାଳୟ  ପରିସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନା ରେ ଆୟୋଜିତ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗୀ ର ସଂଗୀତ ଦୃଷ୍ଟିହୀନ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଗହଣରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିଲା।

ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରଯୋଜକ ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥା , କାହାଣୀକାର ଛବିତା ମାର୍ଥା , ନିର୍ଦେଶକ ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା , ସଂଗୀତକାର ଦୀପକ କୁମାର , ସମସ୍ତ ଗୀତିକାର , କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ , ସଂଳାପକାର ଡ. ରଜନୀରଞ୍ଜନ ,ପ୍ରଯୋଜକ ଲୁଟୁ ମହାନ୍ତି ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ କଳାକାର , ଟିମ ଏବଂ ସିନେକ୍ରୀଟିସ୍ ର ସଭାପତି ପ୍ରଦୋଷ ପଟ୍ଟନାୟକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ଏହି ଅବସରରେ ରେଞ୍ଜ ରୟାଲ୍ ସିନେ ଲାବର ତୃତୀୟ ଚିତ୍ର ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା ‘ନାଥୁରାମ’ ର ଶୀର୍ଷକ ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା ।

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଯୋଗୀର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି News 4 1 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଉ ବର୍ଷେ ବଢିଲା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ପ୍ରାଇମ୍‌ ମେମ୍ବରସିପ୍‌ ଅବଧି

Related posts

ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା, ଜଣେ ମୃତ

ENO Beuro

ଆଲିଆଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି କି ରଣବୀର କପୁର ?

ENO Beuro

ଆଇପିଏଲର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ପରଫର୍ମ କରିବେ ରଣବୀର ସିଂ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More