Entertainment

ଓଡିଆ ପୁଅର କମାଲ : ‘ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌’ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ରେ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର 

ଓଡ଼ିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍‌ ସିଙ୍ଗର ଶଶାଙ୍କ

ପୁଣିଥରେ ଓଡିଆ ପୁଅର କମାଲ । ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ରାଜ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ପ୍ରତିଭା । ଜାତୀୟ ଟେଲିଭିଜନ ମଞ୍ଚରେ ନିଜ କରିସ୍ମା ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।  କେବଳ ବିଚାରକଙ୍କର ନୁହେଁ, ପୂରା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମନ ଜିଣିଛନ୍ତି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି  ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ।

ଜାତୀୟ ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରିତ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌’, ‘ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌’ ଏବଂ ‘ସାରେଗାମାପା’ ଭଳି ଏକାଧିକ ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍‌ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଦବ୍‌ଦବା ବଜାୟ ରଖୁଥିବା ଓଡ଼ିଶା ଏଥର ମଧ୍ୟ ଚମକ ଦେଖାଇଛି ।

ଜଣାଶୁଣା ଓଡ଼ିଆ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତଥା ଓଡ଼ିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍‌ ସିଙ୍ଗର ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର । କଲର୍ସର ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍‌ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ‘ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌’ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ।

ଗତବର୍ଷ କଟକର ଚେଲ୍‌ସୀ ବେହୁରା ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଭାବେ ଏହି ଶୋ’ରେ ନିଜର ଯାଦୁକରି କଣ୍ଠରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିବା ବେଳେ ଚଳିତବର୍ଷ ଶଶାଙ୍କ ଶୋ’ ବିଜେତା ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଓଡିଆ ପୁଅର କମାଲ : ‘ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌’ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ରେ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର  sasank

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିଦହାସ ଟ୍ରଫି : ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୬ ୱିକେଟରେ ହରାଇଲା ଭାରତ

Related posts

The Best Of Ollywood Film Industries In The Year 2016

Jitendra

୯୦ ତମ ଓସ୍କାର ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ : ବିଶିଷ୍ଟ ଅଭିନେତା ଶଶି କପୁର ଓ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଦିଆଗଲା ଶ୍ରଦ୍ଧାଂଜଳି

Krishna Kumar Manoj

ହେଟ ଷ୍ଟୋରୀ ୪ର ଟ୍ରେଲର :ଉର୍ବସୀଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବାର ଧମକ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More