• Home
  • POLITICALS
  • ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ଜୋର ଧରୁଛି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ
POLITICALS

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ଜୋର ଧରୁଛି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ

ପାଖେଇ ଆସୁଛି ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ । ଜୋର ଧରୁଛି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ । ଦିନ ରାତି ଏକ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ରାଜନୈତିକ ଦଳ । ବିଜେଡି ଜନକଲ୍ୟାଣ ସମ୍ପର୍କକୁ ପାଥେୟ କରି ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିଫଳତାକୁ ଅସ୍ତ୍ର କରିଛି । ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ବିଜେଡି ୪୦ ଜଣିଆ ପ୍ରଚାରକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ।

ନବୀନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ୨୧ ଜଣ ବିଧାୟକ, ୫ ମନ୍ତ୍ରୀ, ୬ ସାଂସଦ ବିଜେପୁରରେ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ । ସେମାନଙ୍କ ସହ ଓଲିଉଡର ନାମୀଦାମୀ କଳାକାରଙ୍କ ନାଁ ବି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସିଦ୍ଧାନ୍ତ, ଅନୁଭବ, ଅରିନ୍ଦମ ଓ କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ ବିଜେପୁରରେ ପ୍ରଚାର କରିବେ ।

ସେପଟେ ବିଜେପିର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ହେଭିୱେଟ୍ ନେତା ଆସୁଛନ୍ତି । ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହା, ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ରାମଲାଲଜୀ, କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରାଧାମୋହନ ସିଂ, ଜୁଏଲ ଓରାମ, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ, ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ ପରି ନେତା ବିଜେପୁରରେ ବିଜେପି ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ । ସେହିପରି ଓଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଶ୍ରୀତମ ଦାସ, ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ ଓ ମିହିର ଦାସ ମଧ୍ୟ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଚାରକ ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ।
ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ଜୋର ଧରୁଛି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ bijepur candidates
ପଢନ୍ତୁ ;

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିଲା ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ୟାଡ୍‌ମ୍ୟାନ୍‌’

Related posts

ଅଙ୍ଗନୱାଡି କର୍ମୀଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟରେ କହିଥିବା କଥା ପାଇଁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଦାମୋଦର ରାଉତ ଦୁଖଃ ପ୍ରକାଶ କଲେ

Krishna Kumar Manoj

ବିଜେପି ଛାଡ଼ିଲେ ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଯଶଓ୍ଵନ୍ତ ସିହ୍ନା!

Krishna Kumar Manoj

ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ସ୍ମୃତି ପୀଠରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଇଲେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More