• Home
  • News
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
News

ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ

ପଛକୁ ଗଡ଼ିଗଲା କାର୍‌

ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟପାଳ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ ଗୁରୁବାର ଦିନ ୧୧ଟାରେ ରାଜଭବନଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଯାଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାର ନୂଆ ରାଜ୍ୟପାଳ ସତ୍ୟପାଲ୍‌ ମଲ୍ଲିକ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଫଳରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିନପାରି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରି ଯାଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ରାଜ୍ୟପାଳ ଏସ୍‌ସି ଜମିରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷ ହେବା ପରେ ବିହାର ରାଜ୍ୟପାଳ ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟପାଳ ରୂପେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରୁଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟପାଳ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ ଗୁରୁବାର ଦିନ ୧୧ଟାରେ ରାଜଭବନଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଗାଡିରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ସମୟରେ ଜିଲାପାଳ ଅରବିନ୍ଦ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଓ ଏସ୍‌ପି ସାର୍ଥକ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ସ୍ବାଗତ ପର୍ବ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କର କାର୍‌ଟି ପଛକୁ ଗଡିଯାଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଗାଡିର ଡୋର୍‌ଟି ଖୋଲାଥିଲା । ଜିଲାପାଳ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଗାଡିର ଡୋର ବନ୍ଦ କରିବା ସହ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଟାଣିଆଣିଥିଲେ । ଫଳରେ ଅଳ୍ପକେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଏଥିରେ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଡାହାଣ ଗୋଡ଼ରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଗାଡ଼ିର ବ୍ୟାକ୍‌ ଗିୟର ପଡ଼ିଯିବାରୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଆଉ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ନଯାଇ ରାଜଭବନରେ କିଛି ସମୟ ବିଶ୍ରାମ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରି ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ satyapaal

ପଢନ୍ତୁ ;

ଯୋଧପୁର ଜେଲରେ ସଲମାନ ହେଲେ କଏଦୀ ନମ୍ବର ୧୦୬ , ଆଜି ହେବ ସଲମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି

Related posts

ଗୁଜୁରାଟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ସିଂ ଜାଦେଜା : ସୁରତରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟାର ଶିକାର ନାବାଳିକା ଓଡ଼ିଶାର !

Krishna Kumar Manoj

ଖଡ଼ଗପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ରେଳ ଚଳାଚଳ ବାତିଲ୍‌, ଯାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରେଳ ବାତିଲ ଓ ୟା ପଛର କାରଣ

Krishna Kumar Manoj

ଚିଟଫଣ୍ଡ୍‌ ସିସୋର ଓ ରୋଜଭ୍ୟାଲି ମାମଲାରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More