News SPORTS

ଓଡିଶା ହକି ବିଶ୍ଵକପ: ହକି ବିଶ୍ୱକପ ଅଫିସିଆଲ୍ ଓପନିଙ୍ଗ୍ ସଙ୍ଗୀତରେ ଏକାଠି ହେବେ ରହମାନ ,ଗୁଲଜାର

ପ୍ରଥମ ଥର ଓଡିଶାରେ ରହମାନ ଲାଇଭ

ଟ୍ବିଟରରେ ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ଚାର ଚାନ୍ଦ ଲଗାଇବେ ଏ. ଆର୍‌. ରେହମାନ । ନଭେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖକୁ ଏବେ ଅପେକ୍ଷା ରହିଲା । ଆରମ୍ଭ ହେବ ପୁରୁଷ ହକିର କ୍ରୀଡ଼ା ମହାକୁମ୍ଭ । ଉଦଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ସଙ୍ଗୀତ ପରିବେଷଣ କରିବେ ରେହମାନ୍‌ । ଏହାର ଅଫିସିଆର୍‌ ଓପେନିଂ ସଙ୍ଗ୍‌ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି । ଗୀତଟିକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତିକାର ଗୁଲଜାର୍‌। ଟ୍ଵିଟ୍‌ରରେ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ar

ଆୱାର୍ଡ ୱିନିଂ ଫିଲ୍ମ ସ୍ଲମ୍‌ ଡଗ୍‌ ମିଲିଓନେୟାରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ ଜୟ ହୋରେ ରେହମାନ ଓ ଗୁଲଜାର ଯୋଡ଼ିଙ୍କ ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଜିତିଥିଲା ଏକାଡେମୀ ଆୱାର୍ଡ । ସେହିପରି ଦିଲ୍‌ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଗୁଲ୍‌ଜାରଙ୍କ ଛୈୟା ଛୈୟା ଗୀତଟିକୁ ସଙ୍ଗୀତରେ ସଜାଇଥିଲେ ଏ. ଆର୍‌. ରେହମାନ୍‌ । ପୂର୍ବରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରରେ ଏସିଆନ୍‌ ଆଥଲେଟିକ୍ସ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ସିପ୍‌ରେ ସଙ୍ଗୀତ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ଶଙ୍କର ମହାଦେବନ୍‌ । ଆଗକୁ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ରେହମାନଙ୍କ ଯାଦୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିବ।

ସୂଚନଯୋଗ୍ୟ ,ନଭେମ୍ବର ୨୮ରୁ ଡିସେମ୍ବର ୧୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୁବନେଶ୍ୱର କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଚାଲିବ ପୁରୁଷ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ । ୧୬ଟି ଦଳ ମୋଟ୍‌ ୩୬ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବେ।

ପଢନ୍ତୁ;ରାଞ୍ଚିଠାରେ ଜନ ଆରୋଗ୍ୟ ଯୋଜନାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

Related posts

ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା,୨ ମୃତ

ENO Beuro

ତୈଳଦର ୨ ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ କଲେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ସରକାର

ENO Beuro

ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ ଆଲିସବାଙ୍କ ସହ ସାମିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ , ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଅଡିଓ ଦେଲେ ହସିନ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More