• Home
  • News
  • ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ଟପ୍‌-୧୪ରେ ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌
News

ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ଟପ୍‌-୧୪ରେ ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌

ଭବାନୀପାଟଣାର ଯୁବ ତଥା ଉଦୀୟମାନ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ବିଶ୍ଵଜିତ ମହାପାତ୍ର ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ୧୦ ର ଟପ-୧୪ରେ ପହ୍ନଚିଛନ୍ତି। ଆଗକୁ ସେ ଗାଲା ରାଉଣ୍ଡରେ ଅନ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ସାମିଲ ହେବେ। ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଦମ୍‌ ମାରୋ ଦମ୍‌’ର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଗୀତ ‘ଟି ଆମୋ’ ଗାଇ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲେ। ଶୋ’ର ବିଚାରକ ତଥା ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ଅନୁ ମଲ୍ଲିକ, କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ନେହା କକ୍କର ଓ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିଶାଲ ଡାଡଲାନୀ ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ଙ୍କ କଣ୍ଠସ୍ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭରପୂର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେ ବିଶାଲ ଡାଡଲାନୀଙ୍କ ରେକର୍ଡିଂ ଷ୍ଟୁଡିଓ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ।

ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ ଅଡିଶନ ରାଉଣ୍ଡରେ ‘ବଡିଗାର୍ଡ’ ଫିଲ୍ମର ‘ଆଇ ଲଭ୍‌ ୟୁ’ ଗୀତ ଗାଇଥିବା ବେଳେ ବିଚାରକମାନେ ତାଙ୍କ ଗୀତର ଭରପୂର ମଜା ନେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏକାଧିକ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ସୋଲୋ ଆଲବମ୍‌ରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଥିବା ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମଞ୍ଚରେ ନିଜ ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇଥିଲେ। ଟପ୍‌-୪୦ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବା ସହ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ମଞ୍ଚରେ ଓଡ଼ିଆ ଗୀତ ‘ପୁଚୁକି ଗାଲି ଫେଶନବାଲି’ ଗାଇ ବିଚାରକ ତଥା କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ଟପ୍‌-୧୪ରେ ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ ଟପ୍‌-୧୪ରେ ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ biswajit

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜି ରସଗୋଲା ଦିବସ,ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଲାଗିବ ରସଗୋଲା ଭୋଗ

Related posts

ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ଲାଞ୍ଚ ? ଘଟଣା କ’ଣ ନଜର ପକାନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ଗୋଲାପୀ ମଲାଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଅର୍ଥନୈତିକ ସର୍ବେକ୍ଷଣ

Krishna Kumar Manoj

ଜଣା ଶୁଣା ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ବିନୋଦ ବର୍ମା ବ୍ଲାକମେଲି ମାମଲାରେ ଗିରଫ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More