• Home
  • SPORTS
  • ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌ ଏସୀୟ ଇନ୍‌ଡୋର୍‌ ଦୌଡ଼କୁଦରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି
SPORTS

ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌ ଏସୀୟ ଇନ୍‌ଡୋର୍‌ ଦୌଡ଼କୁଦରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି

ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌ ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ତୁର୍କମେନିସ୍ତାନର ଅସଗାବାତ୍‌ରେ ଚାଲିଥିବା ପଞ୍ଚମ ଏସୀୟ ଇନ୍‌ଡୋର୍‌ ଦୌଡ଼କୁଦ ଏବଂ ସାମରିକ କଳା କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଭାରତ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି ।

ସୋମବାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ୬୦ ମିଟର୍‌ ବାଧାଦୌଡ଼, ହାଇଜମ୍ପ୍‌, ସଟ୍‌ପୁଟ୍‌, ଲଙ୍ଗ୍‌ ଜମ୍ପ୍‌ ଏବଂ ୮୦୦ ମିଟର୍‌ ଦୌଡ଼ରେ ନିଜ ଶ୍ରେଷ୍ଠତ୍ୱ ଜାହିର କରି ଭାରତକୁ ଏକମାତ୍ର ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଦେଇଥିଲେ।

ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌  ସର୍ବୋମୋଟ ୪୦୬୨ ନମ୍ବର ସହ ବିଜେତା ଭାବେ ରାଉଣ୍ଡ ଶେଷ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ର ୱିନଥ ୱୋରତଫ ବସାନା ୩୯୧୫ ନମ୍ବର ଓ ସୁନିଶା କୌଟଶିମୁଏଙ୍ଗା ୩୦୯୩ ନମ୍ବର ସହ ଯଥାକ୍ରମେ ୨ୟ ଓ ୩ୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଚଳିତ ଜୁଲାଇ ମାସରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ୨୨ତମ ଏସୀୟ ଦୌଡ଼କୁଦରେ ହେପ୍ଟାଥଲନ୍‌ରେ ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌  କାଂସ୍ୟ ପଦକ ଜିତି । ପାଇଁଆବ ଆଣିଥିଲେ ।

ଓଡ଼ିଆ  ଝିଅ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌ ଏସୀୟ ଇନ୍‌ଡୋର୍‌ ଦୌଡ଼କୁଦରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି  ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌ ଏସୀୟ ଇନ୍‌ଡୋର୍‌ ଦୌଡ଼କୁଦରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି

ରେଳ ଦୁର୍ଘଟଣା ଓ ଯାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନିମିତ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୂଷ ଗୋୟାଲଙ୍କ ନିସ୍ପତି ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ବିସିସିଆଇର ପୂର୍ବତନ ମହାପ୍ରବନ୍ଧକ ଏମଭି ଶ୍ରୀଧର ଙ୍କର ହୃଦଘାତରେ ପରଲୋକ

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରଶାସନ ର କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ପଡ଼ିଆ ଭିତରକୁ ନେଇହବନି ପାଣି ବୋତଲ କି ପାଣି ପାଉଚ୍‌

Krishna Kumar Manoj

ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଭାରତର ବିଜୟ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାକୁ ୯ ଉଇକେଟରେ ହରାଇଲା ଭାରତ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More