Loading...

ବାରମ୍ବାର ବ୍ୟାଟେରୀରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସ୍କୁଟରକୁ ଫେରାଇନେଲା ଓଲା

ବାରମ୍ବାର ବ୍ୟାଟେରୀରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସ୍କୁଟରକୁ ଫେରାଇନେଲା ଓଲା

ବାରମ୍ବାର ବ୍ୟାଟେରୀରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ୧୪୪୧ଟି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସ୍କୁଟରକୁ ଫେରାଇନେବାକୁ ଓଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ଓଲା ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବଜାରରୁ ୧୪୪୧ ୟୁନିଟ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି |

ବାରମ୍ବାର ବ୍ୟାଟେରୀରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ୧୪୪୧ଟି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସ୍କୁଟରକୁ ଫେରାଇନେବାକୁ ଓଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ଓଲା ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବଜାରରୁ ୧୪୪୧ ୟୁନିଟ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ନିକଟରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିବା ପରେ କମ୍ପାନି ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି।କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୬ ରେ ପୁଣେରେ ଏକ ଓଲା ସ୍କୁଟରରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି | ତେବେ କମ୍ପାନି କହିଛି ଯେ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ବଜାରରୁ ୧,୪୪୧ଟି ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସ୍କୁଟର ଫେରାଇନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ଏହି ସ୍କୁଟରଗୁଡ଼ିକୁ ଓଲା ର ବୈଷୟିକ ଦଳ ପରୀକ୍ଷା କରିବେ । ଓଲା ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ “ଏହି ସ୍କୁଟରଗୁଡିକୁ ଇଞ୍ଜିନିୟରମାନେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ |

 
 

 

ସେମାନେ ବ୍ୟାଟେରୀ ସିଷ୍ଟମ, ଥର୍ମାଲ ସିଷ୍ଟମ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସୁରକ୍ଷା ସିଷ୍ଟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଯାଞ୍ଚ କରିବେ। ”କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ଏଆଇଏସ ୧୫୬ ମାନକ ସହ ୟୁରୋପୀୟ ମାନକ ଇସିଇ ୧୩୬ରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି | ସୂଚନା ଥାଉ କି ଅତୀତରେ ଦେଶର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ଘଟିଥିବାର ଖବର ଆସିଛି | ଏହି କାରଣରୁ, ଓକିନାୱା ଅଟୋଟେକ୍ ବଜାରରୁ ୩୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ୟୁନିଟ୍ ଓ ପିଓର ଇଭି ମଧ୍ୟ ବଜାରରୁ ୨,୦୦୦ ୟୁନିଟ୍ ଫେରାଇନେଇଥିଲେ |

Ratnamani Maharana

Shakespeare, in the beautiful garden, among the party. Some of the hall: in fact she was ever to.