News

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର !

ଆସିଲା ବ୍ଲଡ୍ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସିଛି ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଆଇସିୟୁରେ ପପୁଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭେଟିଥିବା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ କଥାହୋଇଛନ୍ତି । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଘରକୁ କେବେ ଯିବା ବୋଲି ପପୁ କହିଥିବା ପରିବାର ବର୍ଗଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜଣାପଡିଛି ।

ପପୁ ବ୍ଲଡ ଟେଷ୍ଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବ୍ଲଡ ଟେଷ୍ଟ୍ ର ରିପୋର୍ଟ ଆଜି ଆସିଛି । ପପୁଙ୍କ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟରୁ ସବୁ ନରମାଲ ଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ପୁପୁ ଏବେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଏବି- ୮ ଆଇସିୟୁ ନଂ ୪ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଲୋଜି ବିଭାଗର ପ୍ରଫେସର ଅନୁପ ସାରାୟଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଗଠିତ ୬ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଦଳଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି। ପପୁଙ୍କୁ ନାକ ବାଟେ ତରଳ ଖାଦ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି ।

ପାନ୍‌କ୍ରିୟାସ୍‌ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିବା ଓଡିଆ ପପୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି । ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କୁ ପପୁଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପାର୍ଥନା କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅଭିଷେକ ଦାସ ଗତକାଲି ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

‘ମୁଁ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ୧୦ମ ଅବତାର-କଳ୍‌କୀ, ଅଫିସ୍ ଯାଇପାରିବି ନାହିଁ !

Related posts

ଭଉଣୀ ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀ ଦେବୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି ଲାଲୁ

ENO Beuro

ଆରମ୍ଭ ହେଲା ‘ସେଲଫି ଓ୍ଵିଥ୍ ସିଏମ’

ENO Beuro

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ନିରାକାରପୁର ଠାରେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲା ଚଳନ୍ତା ବସ୍

ENO Beuro

Leave a Comment