Entertainment

ସାବିତ୍ରୀରେ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମଙ୍କୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ହେଲମେଟ୍ ଉପହାର !

ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତରେ ହେଲମେଟ ଉପହାର

ସାବିତ୍ରୀ ଅମାବାସ୍ୟାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ସ୍ଵାମୀମାନଙ୍କୁ ଶୁଭମନାସି ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ବ୍ରତ ରଖିଥାଆନ୍ତି । ଉପବାସ ରହି ଏହି ବ୍ରତ ପାଳନ କରନ୍ତି ସ୍ଵାମୀମାନଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ନିରାମୟ ଜୀବନ କାମନା କରି । ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ଦିନ ସଧବା ନାରୀମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମଙ୍ଗଳକାମନା କରି ବ୍ରତ ଏବଂ ଉପବାସ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଓଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୁନମ୍‌ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କିଛି ନିଆରା ଢ଼ଙ୍ଗରେ ପାଳିଛନ୍ତି ।

ଗାଡ଼ି ଚଲାଇଲା ବେଳେ ହେଲମେଟ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଅଟେ । ଅଭିନେତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସମାଜକୁ କିଛି ବାର୍ତ୍ତା ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହେଲମେଟ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବା ବେଳେ ହେଲମେଟ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀତମ ସମସ୍ତ ନାରୀମାନଙ୍କୁ ସାବିତ୍ରୀ ଅମାବାସ୍ୟାରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହେଲମେଟ ଉପହାର ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି । ଗାଡ଼ି ଚଲାଇବା ବେଳେ ହେଲମେଟ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଶ୍ରୀତମ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ରକ୍ତ ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥାଏ “ଖଜୁରୀ”,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା କେଉଁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଜିନିୟସ ’ର ଟ୍ରେଲର

ENO Beuro

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପ୍ରଯୋଜିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

ENO Beuro

ଏହି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମକୁ ମିଳିଛି ଆଉ ଏକ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା,ହଙ୍ଗେରିରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ‘କ୍ଷଣିକା ଦି ଲଷ୍ଟ୍‍ ଆଇଡିଆ”!

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More