Video

ଓଲିଉଡ଼୍‍ର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ୍‌ ଙ୍କ ଆଗାମୀ ସିନେମା ମୁଁ ଖାଣ୍ଟି ଓଡିଆ ଝିଅ

ଓଲିଉଡ଼୍‍ର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ୍‌ ପ୍ରଥମଥର ଲାଗି ଜଣେ ନବାଗତଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ନବାଗତ ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ରଣବୀର୍‌ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଓଡିଆ ସିନେମା “ମୁଁ ଖାଣ୍ଟି ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ” ଜରିଆରେ ରଣବୀର୍‌ ଓ ଏଲିନାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ।

ଅଭିଜ୍ଞ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଲିଡ଼୍‍ ରୋଲ୍‌ରେ। ପାପୁ ପମ ପମ ଙ୍କ କମେଡୀ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ରହିଛି । ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ସିନେମା ଟି ଏକ ଭରପୁର ପ୍ୟାକେଯ ଭଳି ଲାଗୁଛି । ଦେଖାଯାଊ ଆଗକୁ କଣ ହଊଛି ।

ଏଲିନା  କ୍ୟାରିଅର୍‌ର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଶ୍କ ତୁ ହିଁ ତୁ’  ରୁ। ତାପସ ସରଘରିଆଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ନାୟକ ସାଜିଥିଲେ ଟପ୍‌ ହିରୋ ଅରିନ୍ଦମ୍‌ ରାୟ୍‌।ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ଓ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ‘ଜଗା ହାତରେ ପଘା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସେ ଚକଲେଟି ହିରୋ ଅଭିଷେକ୍‌ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବି ନାୟିକା ବନିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ମଣିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘କେହି ନୁହେଁ କାହାର‘ରେ । ଏଲିନା ତା’ପରେ ଆଉ ଜଣେ ନାଆଁକରା ନାୟକ ବାବୁସାନ୍‌ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ସାଜିଥିଲେ ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ୍‌ ଷ୍ଟେସନ୍‌’ରେ। ତା’ପରେ ‘ଝିଅଟା ବଗିଡ଼ିଗଲା’ରେ ରୁଦ୍ର ଓ ବାବୁସାନ୍‌ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ ସେ । ଗତ ରଜ ଅବସରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ଅଭୟ’ରେ ଅନୁଭବଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ବନିଥିଲେ ଏଲିନା।

ଏଲିନା ଙ୍କ ଏହି ସିନେମା ମୁଁ ଖାଣ୍ଟି ଓଡିଆ ଝିଅ କେତେ ନା କରୁଛି ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା। ତାଙ୍କର ଓ ରନବୀର ଙ୍କ ଯୋଡି କୁ ଦର୍ଶାକେ କେତେ ମାତ୍ର ରେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ସିନେମା ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିଲେ ଜଣ ପଡିବ ।

Related posts

ସୁପରହିଟ ପୁରୁଣା ଓଡିଆ ଗୀତ “ପୁଚୁକୀ ଗାଲି ଫେସନ ବାଲି” ର ରିମେକ ଶୁଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

Katha Deli Matha Chhuin – Odia Movie Shooting Set Masti

Jitendra

ଅନୁଭବ ପୁଣି ଏକ ଭିର୍ଣ୍ଣ ଅବତାରରେ ଆସୁଛନ୍ତି – ନିର୍ମାଣଧୀନ ଓଡିଆ ଛବି “କାବୁଲା ବାରବୁଲା, ସର୍ଚ୍ଚିଂ ଲୈଲା”

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More