• Home
  • Entertainment
  • ‘ ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ ପାଇଁ ସିନେମାରେ ନୂଆ ରୂପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ଓଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ
Entertainment

‘ ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ ପାଇଁ ସିନେମାରେ ନୂଆ ରୂପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ଓଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ

ରିୟାଙ୍କୁ ନୂଆ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

ଓଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ ରୀୟା ଦେ ଏଥର ନୂଆ ରୂପରେ ଆସୁଛନ୍ତି । ସୁଧାକର ବସନ୍ତଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ ପ୍ରେମ ଅଢେଇ ଅକ୍ଷର ’ ଜରିଆରେ ନାୟିକା ଭାବେ କ୍ୟାରିଅର୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ନାୟକ ବନିଥିଲେ ଷ୍ଟାରସନ୍‌ ବାବୁସାନ୍‌ । ଏହାପରେ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ନିୟମିତଭାବେ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ରୀୟା ।

ଅଶୋକ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ତଥା ଶ୍ରୀତମ ଦାସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ ପାଇଁ’ । ଏଥୀରେ ରୀୟା ଦେଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି ଜଣେ ନବାଗତା ମୁନ୍ନା ।  ଏହା ଛଡ଼ା ଏହି ସିନେମାରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ, ଶ୍ରୀତମ ଦାସ, ଉଷସୀ ମିଶ୍ର, ଅମର , ଗୁଡୁ ଓ ପପୁ ପମ୍‌ ପମ୍‌ ପ୍ରମୁଖ ଅଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ।  ଏହି ସିନେମାରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ ।

ରୀୟାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଅନ୍ୟ ସିନେମା ଭିତରେ ରହିଛି କ୍ରିମିନାଲ୍‌ – ଦ ରିଅଲ୍‌ ହିରୋ ,ଲଭ୍‌ ମାଷ୍ଟର୍‌ , ତୁ ମୋ’ ଦେହର ଛାଇ, ଇଡିଅଟ୍‌, ଗୋଲାପି ଗୋଲାପି, ପାଗଳ କରିଛୁ ତୁ, କଲେଜ୍‌ ଟାଇମ୍‌, ରଘୁପତି ରାଘବ ରାଜରାମ, ଏମିତି ବି ପ୍ରେମ ହୁଏ, ହରି ଓମ୍‌ ହରି, , କଳକୀ ,ତୁ ଯେ ସେଇ ଏବଂ କଥା ଦେଲି ମଥା ଛୁଇଁ ଆଦି ସିନେମା ।

‘ ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ ପାଇଁ ସିନେମାରେ ନୂଆ ରୂପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ଓଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ riya

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପରଦା ଲଗାଇଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

 

Related posts

ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପରେ ବଲିଉଡର ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ବିଭାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସୈଫ୍-ମାଧବନ୍

Krishna Kumar Manoj

୮୫ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More