27 C
Bhubaneswar
May 5, 2021
EnewsOdia.Com
ନ୍ୟୁଜ୍ ମନୋରଞ୍ଜନ

ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକଙ୍କୁ ବାହା ହେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲିକ୍‌, ନାଁକୁ ନେଇ ସସ୍‌ପେନ୍ସ

ଝିଲିକ୍‌ । ଓଲିଉଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ । ଅବଶ୍ୟ ଝିଲକ ହେଉଛନ୍ତି ବଙ୍ଗାଳି । ତେବେ ବେଶ୍‌ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ନିଜର ନାଁ କମେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଙ୍କ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ସିନେମାରେ କାମ କରି ଓଡ଼ିଆଣୀ ବନି ଯାଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ଝିଲିକ ଓଡ଼ିଶାରେ ହିଁ ବାହା ହେବେ ।

ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକଙ୍କର ପତ୍ନୀ ବନିବେ । ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ଭାବୀ ସ୍ୱାମୀ କିଏ ହେବେ ସେ କଥା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ, ତଥାପି ଯୁବକ ଜଣକ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ରାଜନେତାଙ୍କ ପୁଅ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଯାହା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇ ସାରିଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ବାହାଘର ହେବ ।

 

JHILIKଝିଲିକ ଭଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଘର ପଞ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ । ଉଭୟ ଓଡ଼ିଆ ଓ ବଙ୍ଗଳା ଫିଲ୍ମରେ ସେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଟାର୍ଗେଟ୍‌, ଅଗସ୍ତ୍ୟ, ସୁପର୍‌ ମିଛୁଆ, ତୁ ମୋ ହିରୋ ଭଳି ଅନେକ ହିଟ୍‌ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି ଝିଲିକ ।

ପଢନ୍ତୁ: ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ସହ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଠୁମ୍‌କା, ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ କହିଲେ ଓଡ଼ିଶା ମୋ ଦ୍ବିତୀୟ ଘର

Related posts

ସରକାରୀ ଚାକିରି ଆବେଦନ ପାଇଁ ଆଉ ଦରକାର ପଡ଼ିବନି ଜାତି, ଆବାସିକ ପ୍ରମାଣପତ୍ର

Ratnamani Maharana

୫ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା ଓ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ଆଶଙ୍କା

Ratnamani Maharana

ମୁମ୍ବାଇରେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି ‘ସିଲଭର ଗାନ୍ଧୀ’

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More