Entertainment

ଆଜି ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଓଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଯୋଗୀ’

ଆଜି ରିଲିଜ୍‌ : ‘ଯୋଗୀ’

ଆଜି ସିନେମା ହଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ଓଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଯୋଗୀ’ । ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ନବାଗତ ଆର୍ଯ୍ୟାନ ଏବଂ ନିକିତା । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନତା ଆର୍ଯ୍ୟାନ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଆଲବମ୍ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରି ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ କେତେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଆଗକୁ ଜଣା ପଡିବ । ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆର୍ଯ୍ୟାନ ଏକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକିତା ଜଣେ ସ୍ୱାଧିନତା ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ହର ରଥ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅବତାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଅନ୍ୟ କଳାକାର ମାନେ ହେଲେ ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ଜୟରାମ ସାମଲ, ସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି,ମନୋଜ ମିଶ୍ର, ସ୍ୟାମେନ୍ଦୁ,ଏବଂ ଅରବିନ୍ଦଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିୟମିତ ସାଲାଡ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଆମକୁ କି କି ଫାଇଦା ମିଳିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ମାଲୟାଲମ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ୱାରିୟର

ENO Beuro

ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବରକୁ ନେଇ ତରଙ୍ଗ ଟିଭିରେ ନୂଆ ରିଆଲିଟି ସୋ “ଜିନାର ଜୀବନସାଥୀ”

ENO Beuro

ଆଜି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ସୋନାମ କପୁର !

ENO Beuro

Leave a Comment