Entertainment

ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ଅଘଟଣ : ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଆହତ

ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ବେଳେ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଆହତ

ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ତଥା ଓଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଏକ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ବେଳେ ସେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ‘ପ୍ରେମ କୁମାର’ ନାମକ ସିନେମା ସୁଟିଂ ବେଳେ ଅନୁଭବ ପଡିଯାଇ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି । କଟକ ମହାନଦୀ ବିହାରଠାରେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିବା ଜଣା ପଡିଛି ।

ରାଜରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଥିବା ‘ପ୍ରେମ କୁମାର’ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏକ ଫାଇଟ ସିନ କରିଥିଲେ ଅନୁଭବ । ହିରୋଇନକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୧୫ ପୁଟ ଉଚ୍ଚ ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁବାର ଏକ ସିନ ଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ସିନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନୁଭବ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମୋଡି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଅନୁଭବଙ୍କୁ କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଅନୁଭବ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ନେଇ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ତରଫରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସପ୍ତାହେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ନବାକୁ ଡାକ୍ତର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ଅଘଟଣ : ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଆହତ anubhab

ପଢନ୍ତୁ ;

ଭବାନିପାଟଣାରେ ପୋଲ ତଳକୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ : ୨ ମୃତ,୨୫ ଆହାତ

Related posts

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ମନେ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲଣ୍ଡା ହୋଇ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଲେଖିଥିଲେ ୩୦୦୦ ଚିଠି

ENO Beuro

The Best Of Ollywood Film Industries In The Year 2016

Jitendra

ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ଫେରିଲେ ଜାହ୍ନବୀ : ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ‘ଇଂଲିଶ ଭିଂଲିଶ’ ସିନେମା ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ଜାହ୍ନବୀ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More