News

ପଳାତକ ଘୋଷିତ ହେବେ ବିଜେପି ପାର୍ଥୀ ଓମ ପ୍ରକାଶ

ଛ’ଦିନ ବୀଟିଗଲା। ସତ୍ୟବାଦୀ ବିଧାନସଭା ଆସନର ବିଜେପି ପାର୍ଥୀ ଓମ ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଠାବ କରିପାରି ନାହି। ଓମ ପ୍ରକାଶ ଗିରଫ ହେବାନେଇ ପ୍ରଚାର ହେବାପରେ ସେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜର ସଫେଇ ଦେଇଥିଲେ। ବିଜେଡ଼ିର ଉତ୍ପାତ  ପାଇଁ ସେ ବୁଥ ନିକଟକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ଏଭିଏମ ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣାରେ ଫସେଇ ଦିଆଗଲା। ତେବେ ଓମ ପ୍ରକାଶ ଏବେ ପୁଲିସ ଫାଇଲର ପାଲଟାକ ଲିଷ୍ଟରେ ରହିଛନ୍ତି। ପୁରୀ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଳାତକ ଘୋଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଏସଡିଜେଏମ  କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଛି। ଏହି ଆବେଦନ ଉପରେ ସୋମବାର ଦିନ କୋର୍ଟ ନିଷ୍ପତି ନେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି।

 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦା,ନ  ବେଳେ ପୁରୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିରକିଶୋରପୁରରେ ଇଭିଏମ୍‌ ଭଙ୍ଗାରୁଜା  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ  କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ମନୋଜ ସାମନ୍ତରାୟ ଓ ଅକ୍ଷୟ ବିଶ୍ୱାଳ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ବିଜେପି ନେତା ଓମ୍‌ ପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।

ପଢନ୍ତୁ: ଦିଗ ବଦଳାଇ ଓଡିଶା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଲା ସାମୁଦ୍ରିକ ବାତ୍ୟା ‘ଫନି’

Related posts

ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ବିଦେଶ ପଳାଇଥିବା ୮ ଏନ୍‌ଆର୍‌ଆଇଙ୍କ ପାସପୋର୍ଟ ରଦ୍ଦ କଲେ ସରକାର

ENO Beuro

ଭଙ୍ଗା ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଇସ୍କନ ସମାଧି ପୀଠ,ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା

ENO Beuro

ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ବନ୍ଦ ରହିଛି ବୁର୍ଲା ସ୍ଥିତ ଡାକ୍ତର ଏପିଜେ ଅବଦୁଲ କଲାମ ପ୍ଲାନେଟାରିୟମ

ENO Beuro

Leave a Comment