Entertainment

ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା, ଜଣେ ମୃତ

swapna

ବିଗବସର ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ହରିୟାନାର ନାଁ କରା ଡ୍ୟାନ୍ସର ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା ହୋଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।ଏଥିରେ ଅନ୍ୟ ୧୨ ଜଣ ଆହତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।

swapna

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବେଗୁସରାୟ ଜିଲ୍ଲାର ବଛବାରା ଥାନାରେ ଛଠ ମହୋତ୍ସବ ଅବସରରେ ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ସପ୍ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଡକା ଯାଇଥିଲା । ସପ୍ନାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇ ଥିଲେ । ତେବେ ସପ୍‌ନାଙ୍କର ଏତେ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଯେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା। ଏହା ଏତେ ପରିମାଣରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା ଯେ ଆୟତ୍ତ ବାହାରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା ସେଠାରେ ସପ୍ନା ଠୁମକା ଲଗାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ଦର୍ଶକମାନେ ବେକାବୁ ହୋଇ ବ୍ୟାରିକେଡ ଭାଙ୍ଗି ଷ୍ଟେଜ୍ ଉପରକୁ ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦଳାଚକଟା ହୋଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ବାରବାଟୀ ଆସିପାରନ୍ତି ବାହୁବଳୀ ପ୍ରଭାସ

Related posts

ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ ଅଙ୍କଲ୍‌ଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖି କ’ଣ କହିଲେ ଗୋବିନ୍ଦା ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

‘କ୍ରିସ- ୪’ ରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

ENO Beuro

ସଫଳ ପ୍ରଯୋଜିକା ଭାବେ ଅନୁଷ୍କା ‘ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲ୍‌କେ ଏକ୍ସିଲେନ୍ସି ଆଓ୍ବାର୍ଡ- ୨୦୧୮’ରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ

ENO Beuro

Leave a Comment