ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଦଳି ଦେଲା ଦନ୍ତା ହାତୀ !

ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ବରଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ

ଶୌଚ ହେବା ଲାଗି ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଆଉ ଫେରିଲେନି । ବାଟରେ ଦଳି ଦେଲା ଦନ୍ତା । ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଆଜି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ଭରତ ବଗର୍ତ୍ତି । ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ବରଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ । ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ବରଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଘଟଣା ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଭରତ ଆଜି ସକାଳୁ ଶୌଚ ହେବା ଲାଗି ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏକ ଦନ୍ତା ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ଦନ୍ତାଟି ତାଙ୍କୁ ଦଳି ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆଖି ବୁଜିଥିଲେ ଭରତ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ବନବିଭାଗ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାୟୁସେନାର ଫାଇଟର ବିମାନ ‘ଜାଗୁଆର’ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ପାଇଲଟ୍ ମୃତ !

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଆଜି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି - 4.6

91%

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଭରତ ଆଜି ସକାଳୁ ଶୌଚ ହେବା ଲାଗି ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ - 4.4

88%
4.5/5

Very Good!

ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଦଳି ଦେଲା ଦନ୍ତା ହାତୀ !

ଶୌଚ ହେବା ଲାଗି ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଆଉ ଫେରିଲେନି । ବାଟରେ ଦଳି ଦେଲା ଦନ୍ତା । ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଆଜି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ଭରତ ବଗର୍ତ୍ତି । ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ବରଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ । ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ବରଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଘଟଣା । 

No Votes Yet

You're not rated yet