News

ବେଦାନ୍ତ ଷ୍ଟେରଲାଇଟ କପର ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ:ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୨ରେ ପହଂଚିଲା

କାଲି ତାମିଲନାଡ଼ୁ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଡାକରା ଦେଲା ଡ଼ିଏମକେ

ତାମିଲନାଡୁ ବେଦାନ୍ତ ଷ୍ଟେରଲାଇଟ କପର ପ୍ଲାଣ୍ଟକୁ ବିରୋଧ କରି ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ୪ଜଣ ଅଧିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସକୁ ମୃତକର ପରିଚୟ ମିଳିଛି। ମୃତକର ନାଁ କାଲିଆପ୍ପନ (୨୨) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ବାହାରେ ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ ପରିସ୍ଥିତି ଜାରି ରହିଥିବାରୁ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କରିଛି।

ମଙ୍ଗଳବାର ଡ଼ିଏମକେ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ମହକୁମାରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବିକ୍ଷୋଭର ନେତୃତ୍ୱ ନେବା ପରେ ୨୫ ତାରିଖକୁ ତାମିଲନାଡ଼ୁ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛି । ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ଡ଼ିଏମକେ ଦୃୃଢ ନିନ୍ଦା କରିଛି । ତୁତିକୋରିନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଥିବା ବେଦାନ୍ତର କପର ପ୍ଲାଣ୍ଟ ପ୍ରଦୂଷଣକୁ ନେଇ ୧୦୦ ଦିନ ବ୍ୟାପୀ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦକୁ ପ୍ରଶାସନ କର୍ଣ୍ଣପାତ ନକରିବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଓ ବିକ୍ଷୋଭକାରୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ପୋଲିସ ଯେଭଳି ଗୁଣ୍ଡାଙ୍କ ପରି ଗୁଳିଚାଳନା କଲା ଏହାକୁ ଡ଼ିଏମକେ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରିଛି । ତାମିଲ ମାନଙ୍କ ଭାଗବେଗ ବନ୍ଦରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେଉ ବୋଲି ଡ଼ିଏମକେ ଏକ ପ୍ରେସ୍ ରିଲିଜରେ ନିବେଦନ କରିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ନିପା ଭାଇରସ ଆତଙ୍କ: କେମିତି ବ୍ୟାପେ ନିପା ଭାଇରସ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ ଏବଂ ନିରାକରଣ

Related posts

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ରୁ ତମାଖୁ ପ୍ୟାକେଟ୍‌ରେ ନୂଆ ଚେତାବନୀ ଚିତ୍ର

Ratnamani Moharana

କିଛି ସମୟରେ ପରେ ଆସିବ ଫଳ ,କଣ ହେବ ଓଡିଶାର ଭବିଷ୍ୟତ ?

Ratnamani Moharana

ଅଳ୍ପକେ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତିଲା ରାହୁଲଙ୍କ ବିମାନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment