26 C
Bhubaneswar
January 19, 2021
EnewsOdia.Com
ଦେଶ ବିଦେଶ ନ୍ୟୁଜ୍ ମନୋରଞ୍ଜନ

୯୨ ତମ ଓସ୍କାର ଆୱାର୍ଡ, ପାରାସାଇଟ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫିଲ୍ମ

୯୨ ତମ ଓସ୍କାର ଆୱାର୍ଡ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭାବେ ପାରାସାଇଟକୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫିଲ୍ମଭାବେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଛି । ସେହିଭଳି ଏହି ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବଙ୍ଗ୍ ଜୁନ ହୋଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁଥି ପାଇଁ କାହାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନୀତ କରାଯାଇଛି । ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସିନେମା ଭାବେ ପାରାସାଇଟ , ସେହିଭଳି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ପାରାସାଇଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବଙ୍ଗ ଜୁନ ହୋ ଙ୍କୁ ସମ୍ମାନୀତ କରାଯାଇଛି ।

ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଜୋକରର ଜୋଆ କ୍ୱିନ ଫୋଏନିକ୍ସ, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁଡିର ରିନିଜେଲ ୱେମର, ସେହିଭଳି ସହ ଅଭିନେତା ଭାବେ ୱାନସ ଅପନ ଟାଇମ ଇନ ହଲିଉଡର ବ୍ରାଡ ପିଟଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଛି । ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ମ୍ୟାରେଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଲରା ଡେର୍ଣ୍ଣ । ଅନ୍ୟପଟେ ‘ପାରାସାଇଟ୍’କୁ ବେଷ୍ଟ ଅରିଜିନାଲ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ପ୍ଲେ ଓ ବେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସ୍ନାଲ୍ ବର୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯାଇଛି।

 

ପଢନ୍ତୁ: ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛୁଆ ଚଲାଇଲେ ଲୋକୋ ପାଇଲଟ୍‌

Related posts

କମ୍ପିବ ବରଗଡ, ଆଜିଠୁ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବରଗଡ଼ ଧନୁଯାତ୍ରା

Ratnamani Maharana

ଫାଶୀ ପୂର୍ବରୁ ବାପାଙ୍କୁ ଶେଷଥର ଭେଟିଲା ବିନୟ

Ratnamani Maharana

ବଜେଟ୍‌ ଉପସ୍ଥାପନ ବେଳେ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ ପିନ୍ଧିଲେ ହଳଦି ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ି

Ratnamani Maharana

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More