POLITICALS

ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ସିମୁଳିଅାର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା

padma

୩୫ ବର୍ଷ ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ିଲେ ପଦ୍ମଲୋଚନ

ଉପକୂଳ ଗଡ଼ରେ ବିଜେପିର ଆଖି । ବାଲେଶ୍ୱରରେ କଂଗ୍ରେସ ମଙ୍ଗ ଧରୁଥିବା ନେତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ନେଉଛି ବିଜେପି ।ସିମୁଳିଅାର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା। ଖଇରା ବ୍ଲକ୍‌ ପତରାହପୁର ମେଳନ ପଡ଼ିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବିଜେପିର ମିଳନ ପର୍ବରେ ନିଜ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବହୁ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

padma

୧୯୮୫, ୧୯୯୫ ଓ ୨୦୦୪ରେ ସେ ସିମୁଳିଆର ବିଧାୟକ ଥିଲେ । ତେବେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ସେ କଂଗ୍ରେସରେ ଆଉ ସକ୍ରିୟ ନଥିଲେ । ବିଶେଷକରି ପିିସିସି ଉପସଭାପତି ଅନନ୍ତ ସେଠୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସୁସମ୍ପର୍କ ନଥିବାରୁ ସେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତି ବୀତସ୍ପୃହ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ । ପଦ୍ମଲୋଚନ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ସିମୁଳିଆ ବିଜେପି ରାଜନୀତି ଉଷ୍ମ ହୋଇପଡ଼ିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ଯେତେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି ସେତେ ଶକ୍ତି ଜୁଟାଇବା ସହ ମିଶନ୍ ୧୨୦ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ବିଜେପି । ଶାସକ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ଉପକୂଳ ଗଡ଼ ଉପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଶକ୍ତି ବିସ୍ତାର କରୁଛି ବିଜେପି ।

ପଢନ୍ତୁ;ଚନ୍ଦାପଣ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ କି ? ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଖାଦ୍ୟ

Related posts

ପୁରୀ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ମୋଦି ନୁହେଁ ଲଢିବେ ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର

Ratnamani Moharana

କଂଗ୍ରେସ ସଂସଦୀୟ ଦଳର ଅଧକ୍ଷ ପଦରେ ପୁଣି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି

Ratnamani Moharana

ୟୁଏଇରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି, ‘ଅର୍ଡର ଅଫ୍ ଜାଏଦ’ରେ ହେବେ ସମ୍ମାନିତ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment