POLITICALS

ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ସିମୁଳିଅାର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା

୩୫ ବର୍ଷ ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ିଲେ ପଦ୍ମଲୋଚନ

ଉପକୂଳ ଗଡ଼ରେ ବିଜେପିର ଆଖି । ବାଲେଶ୍ୱରରେ କଂଗ୍ରେସ ମଙ୍ଗ ଧରୁଥିବା ନେତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ନେଉଛି ବିଜେପି ।ସିମୁଳିଅାର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା। ଖଇରା ବ୍ଲକ୍‌ ପତରାହପୁର ମେଳନ ପଡ଼ିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବିଜେପିର ମିଳନ ପର୍ବରେ ନିଜ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବହୁ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

padma ପଦ୍ମ ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ସିମୁଳିଅାର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା padma

୧୯୮୫, ୧୯୯୫ ଓ ୨୦୦୪ରେ ସେ ସିମୁଳିଆର ବିଧାୟକ ଥିଲେ । ତେବେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ସେ କଂଗ୍ରେସରେ ଆଉ ସକ୍ରିୟ ନଥିଲେ । ବିଶେଷକରି ପିିସିସି ଉପସଭାପତି ଅନନ୍ତ ସେଠୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସୁସମ୍ପର୍କ ନଥିବାରୁ ସେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତି ବୀତସ୍ପୃହ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ । ପଦ୍ମଲୋଚନ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ସିମୁଳିଆ ବିଜେପି ରାଜନୀତି ଉଷ୍ମ ହୋଇପଡ଼ିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ଯେତେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି ସେତେ ଶକ୍ତି ଜୁଟାଇବା ସହ ମିଶନ୍ ୧୨୦ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ବିଜେପି । ଶାସକ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ଉପକୂଳ ଗଡ଼ ଉପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଶକ୍ତି ବିସ୍ତାର କରୁଛି ବିଜେପି ।

ପଢନ୍ତୁ;ଚନ୍ଦାପଣ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ କି ? ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଖାଦ୍ୟ

Related posts

ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ, ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖରେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ

ENO Beuro

ଲୋକସଭା ସହ ୧୧ ରାଜ୍ୟରେ ହୋଇପାରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ

ENO Beuro

ବିଜେଡି ନେତା ଯଶୋବନ୍ତ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ: ଠିକା କାମକୁ ନେଇ ହୋଇଥିଲା ହତ୍ୟା!

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More