News

ଲାଇଭ୍ ସୋରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ନେତା

Untitled 1

ଲାଇଭ୍ ସୋରେ ବରିଷ୍ଠ ପତ୍ରକାରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ । ପାକିସ୍ତାନର ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଆୟୋଜିତ ଡିବେଟରେ ବରିଷ୍ଠ ପତ୍ରକାର ଇମତିୟାଜ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଆଟାକ୍ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ନେତା । ଏହି ନେତା ଜଣକ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ, ହେଉଛନ୍ତି ଇମରାନ୍ ଖାନଙ୍କ ପାର୍ଟିର ନେତା ମସରୁର ଅଲ୍ଲୀ ସିୟାଲ୍ । ଲାଇଭ୍ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଟକ୍ ଶୋରେ ସାମିଲ ମସରୁର ଅଲି ସିୟାଲ, ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଦଳ ତହରିକ-ଏ-ଇନ୍ସାଫର ଦଳର ନେତା ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ଲାଇଭ ନ୍ୟୁଜ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ପ୍ୟାନେଲରେ ବସିଥିବା ପାକିସ୍ତାନ ତେହେରିକ ଇ ଇନସାଫ ଦଳର ନେତା ମସରୁର ଅଲି ଓ କରାଚୀ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ମୁଖ୍ୟ ଇମତିଆଜ ଖାଁ ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରୁଥିଲେ | ହଠାତ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଅସହମତି ହୋଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ମସରୁର ଇମତିଆଜଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ଠେଲାପେଲା କରିଥିବା ସହ ଇମତିଆଜ ମଧ୍ୟ ମସରୁରଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ଉପସ୍ଥାପକ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅତିଥି ଏମାନଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ | ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଢେର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ପାକିସ୍ତାନ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଏହା ନୂଆ ପାକିସ୍ତାନ କି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି |

D92iv Wwwaa7qdy 750x430

ମାରପିଟର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ସରକାର ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ନାୟଲା ନାମକ ଆଉ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଣ ଏଇଟା ନୂଆ ପାକିସ୍ତାନ ।

Capture

ପଢନ୍ତୁ: ମାସର ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ ଚତୁର୍ଥ ଶନିବାରକୁ ସରକାରୀ ଛୁଟି ଘୋଷଣା କଲେ ସରକାର

Related posts

ପୁଣି ଲେଉଟିଲା ତାତି : ଭୁବନେଶ୍ଵର ସର୍ବାଧିକ ୪୧.୨ ଡିଗ୍ରୀ

ENO Beuro

ବାବା ରାମପାଲଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲେ କୋର୍ଟ

ENO Beuro

ସ୍କୁଲ୍‌ ପରିସରରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ ସିବିଏସଇ ପକ୍ଷରୁ କଡା ବ୍ୟବସ୍ଥା

ENO Beuro

Leave a Comment