Entertainment

ଆଶୁତୋଷଙ୍କ “ପାନିପତ”ରେ ଅର୍ଜୁନ-ସଞ୍ଜୁ! ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ପୋଷ୍ଟର

ପାନିପତ ଯୁଦ୍ଧରେ ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଓ ଅର୍ଜୁନ କପୁର

ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ମୋହେଞ୍ଜୋଦାରୋ’ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଇତିହାସ ସମ୍ବଳିତ ପିରିଅଡିକ ଫିଲ୍ମ “ପାନିପତ-ଦ ଗ୍ରେଟ ବିଟ୍ରେୟାଲ”ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ନିର୍ଦେଶକ ଆଶୁତୋଷ ଗୌଓ୍ଵାରୀ। ପାନିପତରେ ହୋଇଥିବା ତୃତୀୟ ଯୁଦ୍ଧକୁ ନେଇ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ପୋଷ୍ଟର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଓ ଅର୍ଜୁନ କପୁର।

ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଫିଲ୍ମ ପାନିପତର ଟିଜର ପୋଷ୍ଟରକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିବା ସହିତ ଅର୍ଜୁନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମରାଠା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ବିରତ୍ୱକୁ ପରଦା ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବା ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରୁଛି। ଏ ହେଉଛି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଟିଜର ପୋଷ୍ଟର ।ଟିଜର ପୋଷ୍ଟରେ ଯୁଦ୍ଧ ମଇଦାନରେ ଖଣ୍ଡା ଧରିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୁଣି ଥରେ ଐତିହାସିକ ରୋମାଂଚକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କୁ ମରାଠୀ ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଆକ୍ସନ ହିରୋ ବଦଳରେ ଅଜୁର୍ନଙ୍କୁ ବୀର ଯୋଦ୍ଧା ଦେଖିବାର ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ରହିଛି।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାଇଁ କ୍ରିତି ସେନନଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚଲିତ ମାସ ଅଧାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଓ ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୯ ଡିସେମ୍ବର ୬ ରିଲିଜ ହେବ।

ପଢନ୍ତୁ;

ଶରୀରକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ସହ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ “କାକୁଡି”

Related posts

Odia Girl Barnali Hota Along With Her Band Euphony Declared Runners Up In Dil Hai Hindustani

ENO Beuro

ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ

ENO Beuro

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ:ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେଲେ ସୈଫ୍‌-ଶରମାନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment