Entertainment

ଏହି ତିନୋଟି ସିନେମାରେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ହାସ୍ୟାଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌

ଓଲିଓଡରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହାସ୍ୟାଭିନେତା ଭାବେ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ ପରିଚିତ। ପପୁ  ଆଉ କେତେକ ହାତଗଣତି ହାସ୍ୟାଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।୨୦୦୭ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ‘ତୁ ମୋ’ ଆଖିର ତାରା’ଜରିଆରେ ଓଲିଉଡ଼୍‍ରେ କମେଡ଼ିଆନ୍‌ ଭାବେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେଇଥିଲେ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌। ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକାଟି ଖୁବ୍‌ କମ ଥିଲା।

ତାପରେ ମେଘ ସବାରିରେ ଆସିବ ଫେରି,ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ଵାଣ୍ଟେଡ଼୍‍ ,ସଂଜୁ ଆଉ ସଂଜନା,ଛାତିରେ ଲେଖିଛି ତୋ’ରି ନାଆଁ,ବାଳୁଙ୍ଗା ଟୋକା ଓ କେବେ ତୁମେ ନାହଁ କେବେ ମୁଁ ନାହିଁ, ଆଦି ଓଡ଼ିଆ ଛବିରେ ଦର୍ଶକ ମୁଖ୍ୟତଃ କମେଡ଼ିଆନ୍‌ ରୂପେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ।

ପପୁଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ସିନେମା ୨୦୧୨ରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭ  କରିଥିଲା।

ଏହି ସିନେମା ‘ରଙ୍ଗିଲା ଟୋକା’ରେ ପପୁଙ୍କର ଅବତାର ଏକଦମ୍‌ ଭିନ୍ନ ଥିଲା। ଏଥିରେ ସେ ନାୟକ ଭୂମିକା ନିଭାଇଥିଲେ। ଏହି ସିନେମାରେ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କ ନାୟିକା ବନିଥିଲେ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଦେବଯାନୀ। ହିରୋଭାବେ ପ୍ରଥମ ସିନେମାରେ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ଢ଼େର ସଫଳତା। ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ମୁରଲୀ କ୍ରିଷ୍ଣା।

ତା’ପରେ ସେ ପୁଣି ‘ଚଉକା ଛକା’ଓ ‘ଆମେ ତ ଟୋକା ଷଣ୍ଢମାର୍କା’ରେ ନାୟକ ବନିଥିଲେ।ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ ‘ଚଉକା ଛକା’ରେ ତାଙ୍କର ନାୟିକା ସାଜିଥିଲେ ଲଭ୍‌ଲି ଓ ‘ଆମେ ତ ଟୋକା ଷଣ୍ଢମାର୍କା’ରେ କୋଏଲ୍‌ । ହେଲେ ଏ ଦୁଇଟି ସିନେମାକୁ ଅଧିକ ସଫଳତା ମିଳିନଥିଲା।

୨୦୧୫ ପରଠୁ ଏପ୍ରଯନ୍ତ ପପୁଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ହିରୋ ରୋଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ।

ପଢନ୍ତୁ;

କେଉଁ କେଉଁ ଗୁଣ ଥିଲେ ଜଣଙ୍କୁ ଖରାପ ସ୍ଵାମୀ କୁହାଯାଇଥାଏ ? ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ନଭଜୋତ୍‌ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରି ଦୋଷମୁକ୍ତ କଲେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ!

ENO Beuro

କେଉଁ କାରଣରୁ ଘର ଛାଡିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ଦାମୀ ଘର କିଣିଲେ ଐଶ୍‌-ଅଭି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଘରର ଦାମ୍ କେତେ?

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More