SPORTS

ଏସୀୟ ପାରା କ୍ରୀଡ଼ା:ସନ୍ଦିପ,ରାଜୁ ରକ୍ଷିତା,ସୂୟାଶଙ୍କୁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ

sandeep

ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନରେ ୩ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ସହ ଭାରତକୁ ୧୧ ପଦକ

୨୦୦ ମିଟର ଫାଇନାଲରେ ଓଡିଆ ଝିଅ ଜୟନ୍ତୀ

ଏସୀୟ ପାରା କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ସନ୍ଦୀପ ଚୌଧୁରୀ ଜାଭେଲିନ୍‍ ଥ୍ରୋରେ ବିଶ୍ୱରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଛନ୍ତି। ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନରେ ଭାରତକୁ ୩ଟି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ସହ ୧୧ଟି ପଦକ ମିଳିଛି। ସନ୍ଦୀପ ୬୦.୦୧ ମିଟର ଦୂରକୁ ଜାଭେଲିନ୍‍ ଫିଙ୍ଗି ନୂଆ ବିଶ୍ୱରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିିତିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଚାମିଣ୍ଡା ସମ୍ପଦ ୫୯.୩୨ ମିଟର ଦୂରକୁ ଜାଭେଲିନ୍‍ ଫିଙ୍ଗି ରୌପ୍ୟ ଓ ଇରାନ୍‍ର ଓମିଦି ଅଲ୍ଲୀ ୫୮.୯୭ ମିଟର ଦୂରକୁ ଜାଭେଲିନ୍‍ ଫିଙ୍ଗି ବ୍ରୋଞ୍ଜ୍‍ ପଦକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

sandeep

ପୁରୁଷ ଜାଭଲିନ୍‌ରେ ସନ୍ଦୀପ ଚୌଧୁରୀ, ପୁରୁଷ ୫୦ ମିଟର ବଟରଫ୍ଲାଏରେ ସୂୟାଶ ଯାଦବ ଓ ପୁରୁଷ ୧୫୦୦ ମିଟର ଦୌଡ଼ରେ ରାଜୁ ରକ୍ଷିତା ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ଜିତିଥିଲେ। ମିଶ୍ରିତ ୫୦ ମିଟର ଫ୍ରି ପିସ୍ତଲରେ ମନୀଷା ନରୱାଲ୍‌ ରୌପ୍ୟ ଏବଂ ଶିଙ୍ଘରାଜ କାଂସ୍ୟ ଜିତିଥିଲେ।

୫୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ଶକ୍ତିଉତ୍ତୋଳନରେ ସକିନା ଖାତୁନ, ମହିଳା ଜାଭଲିନ୍‌ରେ ରମ୍ୟା ନାଗରାଜନ ରୌପ୍ୟ ଓ ଦୀପା ମଲ୍ଲିକ କାଂସ୍ୟ ଜିତିଥିଲା ବେଳେ ମହିଳା ୧୫୦୦ ମିଟରରେ ରାଧା ଭେଙ୍କଟେସ୍‌ ରୌପ୍ୟ ପାଇଥିଲେ। ମହିଳା ୧୦୦ ମିଟର ବଟରଫ୍ଲାଏରେ ଦେବାଂଶୀ ସତିଜା (ମହିଳା) ଓ ସ୍ବପ୍ନୀଲ ପଟେଲ୍‌ (ପୁରୁଷ) କାଂସ୍ୟ ଜିତିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ;ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ଅଭିନେତା ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର

Related posts

ଆଇପିଏଲ୍‌ ୧୧: ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ!

ENO Beuro

ଆଇପିଏଲ-୧୧ : ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସର ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ

ENO Beuro

ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଭାରତ

ENO Beuro

Leave a Comment