News

ମତଦାନ ପରେ ହାତ କାଳି ଛଡାଇବା ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକ

ଗୁଗୁଲ  ଆଜିର ଦିନରେ କେତେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି ତାହା ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି। ଯେ କୌଣସି ଦ୍ଵନ୍ଦ, ଅସୁବିଧାରର ସମାଧାନ ହେଉ ଅଥବା କୌଣସି ବିଷୟରେ ଥିବା ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଜ୍ଞାନ  ସବୁ କିଛି ମିଳିଯାଉଛି ଏଥିରୁ। ତେବେ ଆଜି ଯେଉଁ ଖବର ଅଛି ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅଲଗା।  ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ପରେନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ରହିବା ସ୍ଵାଭାବିକ। ତେବେ ଗୁଗୁଲରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପରେ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା କାଳୀକୁ  କିପରି ଛଡାଯିବା ଏନେଇ ଅନେକ ଲୋକ ଗୁଗୁଲରେ ସର୍ଚ କରିଥିବା ନଜର ଆସିଛି।

ଏହି ସର୍ଭେ ଅନୁସାରେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ  ଆଗରେ ରହିଥିଲାବେଳେ ପଛକୁ ତେଲେଙ୍ଗାନା, ଦିଲ୍ଲୀ,ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲୋକେ ଏହା ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଏହା ସର୍ଚ୍ଚ କରଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଗତ ୨ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଅନଲାଇନ  କିପରି ଭୋଟ ଦିଆଯିବ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଗୁଗୁଲ ରିପୋର୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ଇଭିଏମ୍‌ରେ ବନ୍ଦ ୨୧୭ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

Related posts

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ବିଶ୍ୱଶାନ୍ତି ଅହିଂସା ସମ୍ମେଳନକୁ ଉଦଘାଟନ କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ENO Beuro

ସମଝୌତା ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ ବାତିଲ କଲା ପାକିସ୍ତାନ

ENO Beuro

‘ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟନାର ପୁନଃ ତଦନ୍ତ’ ,ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହେବନି ଯାଞ୍ଚ୍‌ :ଆଡ୍‌ଭୋକେଟ୍‌ ଅମରେନ୍ଦ୍ର ଶରଣ

ENO Beuro

Leave a Comment