News

ପୁଣି ବଢ଼ିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର !

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନିର୍ବାଚନ ପରେ ବଢିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଦର

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେଠାରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଡେଲର ଦାମ ବଢିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ ଲିଟର ପିଛା ୧୭ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ବେଳେ ଡିଜେଲ ଦାମ ଲିଟର ପିଛା ୨୧ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଯାହା ବିଗତ ୧୯ ଦିନ ଧରି କମ୍ ରହିଥିଲା । ସୋମବାର ଦିନ ତୈଳ କମ୍ପାନୀମାନେ ଉଭୟ ପେଟ୍ରୋଲ୍ ଏବଂ ଡିଜେଲର ମୂଲ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇଛନ୍ତି ।

ରାଜ୍ୟରେ ଭୋଟ୍ ଶେଷ ହେବାର ଦୁଇଦିନ ପରେ ଡିଜେଲର ଦାମ୍ ୬୬ ଟଙ୍କା ପାର୍ କରିଛି  । ସେହିପରି ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପେଟ୍ରୋଲର ଦାମ ୫୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦାମ ରହିଛି । ଏହି ବୃଦ୍ଧି ହେବା ଦ୍ୱାରା ଡିଜେଲର ଦାମ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ତରରେ ଆସି ପହଂଚି ଯାଇଛି । ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀରେ ପେଟ୍ରାଲ ଲିଟର ପିଛା ୭୪ ଟଙ୍କା ୮୦ ପଇସା ଥିବାବେଳେ ମୁମ୍ବାଇରେ ୮୨ଟଙ୍କା ୬୫ ପଇସା ଏବଂ କୋଲକାତାରେ ଏହି ଦର ୭୭ ଟଙ୍କା ୫୦ ପଇସା ରହିଛି ।

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ଦରରେ କିଛି ଦିନର ବ୍ରେକ୍ ଲାଗିଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ଦରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ତରରେ ଅଶୋଧିତ ତୈଳ ଦର ୨୦୧୪ ମସିହା ପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରହିଛି । ଯାହାର ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ଭାରତୀୟ ତୈଳ ବଜାରରେ ପଡୁଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କାଳବୈଶାଖୀ ତାଣ୍ଡବ: ବଜ୍ରପାତରେ ଜଳିଗଲା ୪ ପରିବାରର ୮ ବଖରା

Related posts

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନବୀନଙ୍କ ଚିଠି: ସଂସଦ,ବିଧାନସଭାରେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ କର

ENO Beuro

ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଆପ୍‌ ବିଧାୟକଙ୍କ ମାଡ଼ ! ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ

ENO Beuro

ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ବେଳେ ପାଇପ୍‌ ଭିତରେ ଫସିଲେ ଶ୍ରମିକ !

ENO Beuro

Leave a Comment