Movie News

ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା”

ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସୁପରହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର   ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା ଗତ ନଭେମ୍ବର ୧୭ ରେ ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଛି । ଆବୁଧାବିର ଇଣ୍ଡିଆନ ଏମ୍ବାସୀ ଅଡିଟୋରିୟମରେ ପ୍ରଦଶିତ ହେଇଥିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।

ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଏହି ନିଆରା ପ୍ରୟାସ ସେଠାକାର ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆମାନଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଭରିଦେଇଥିଲା । ଖୁବ ଉପୋଭୋଗ କରିଥିଲେ ସେଠାରେ ଦର୍ଶକ । ସେଠାକାର ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରୁ ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତକୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଭାବନା ଥିଲା ତାହା ଦୂର ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେମାନେ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତ ସେତେଟା ଉନ୍ନତ ନୁହେଁ, ଏଠାର କଳାକାର, ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆଦି ସବୁ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ବଦଳି ଯାଇଛି ।

୨୦୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ରେ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା” ସିନେମା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା, ସବ୍ୟସାଚୀ, ପପୁ ପମ ପମ, ଲିପ୍ସା, ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ଜୀବନ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ସହ ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଗୁଡ୍ଡୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେଇ ଷୋ ମଜାକୁ ଦୁଇଗୁଣିତ କରିଥିଲେ ।

ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲାଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା.ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା

ପଢନ୍ତୁ, କୋହଲି ବଡ଼ ସ୍ତରର ଖେଳାଳି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ – ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ

Related posts

“Dil Ka Raja” Odia Movie Subha Mahurat

Jitendra

“କଥା ନୁହେଁ ଏ କଥା” ଓଡିଆ ଛବି ଆଜି ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛି

ENO Beuro

Jaga Hatare Pagha New Odia Movie Tarang Cine Productions

Jitendra

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More