Celebs News

ବିଖ୍ୟାତ ନାଟ୍ୟକାର ଅନନ୍ତ ଓଝା ନିଜର ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ଭିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି

ଅନନ୍ତ ଓଝା, ବିଖ୍ୟାତ ନାଟ୍ୟକାର ତଥା ସଂଳାପର ଶ୍ରଷ୍ଠା । ତାଙ୍କର ଲିଖିତ ବହୁ ନାଟକ ରଙ୍ଗମଞ୍ଚରେ ରଙ୍ଗ ଭରିଦେଇଛି । କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ରୋଗଶଯ୍ୟାରେ ।  କର୍କଟ ରୋଗର ଯନ୍ତ୍ରଣା ତାଙ୍କୁ କରିଛି କବଳିତ । ୨ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଏବେ ଚିକିଶ୍ଚାଧୀନ ଏହି କଳାକାର ।

କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚିକିଶ୍ଚାରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାଜିଛି ଅର୍ଥ । ଡାକ୍ତରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏଥିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ୨୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା । ତେଣୁ ଚିକିସ୍ଛା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପାନ୍ତି ଯୋଗାଡ କରିବାକୁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛନ୍ତି ଅନନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଓ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନେ । ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଭଳି ଯାତ୍ରା ଜଗତର ବହୁ କଳାକାର ବାହାରିଛନ୍ତି ଟଙ୍କା ଯୋଗାଡରେ ।

ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା ଓ ତାଙ୍କର ସହଯୋଗୀମାନେ  କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏହି ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଡ ଯାତ୍ରା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଲି ବୁଲି ସେମାନେ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଡରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ଯଦି କେହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ  ଅନନ୍ତ ଓଝାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହରପ୍ରିୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ । ଦୟାକରି ଏହି ବିଶିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜର ସାଧ୍ୟମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ । ଟଙ୍କା ପଠାଇବା ପାଇଁ ନିମ୍ନଲିଖିତ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଏସବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର : ୩୧୬୨୩୨୮୬୮୫୫

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବଜାର ଶାଖା

ଆଇଏଫଏସସି କୋଡ : SBIN୦୦୧୦୨୪୧

ବିଖ୍ୟାତ ନାଟ୍ୟକାର ଅନନ୍ତ ଓଝା ନିଜର ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ଭିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି

ପଢନ୍ତୁ, ଶେଷ୍ଠ ଶତକ ତାଲିକାରେ ଭାରତ, ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୩୦ ସ୍ଥାନ ଉପରକୁ ଉଠିଛି

Related posts

ଓଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଏବେ ଏକାଠି

ENO Beuro

Sabyasachi Mohapatra, A Leading Odia Film Director

Jitendra

The Gorgeous Diva Rachana Banerjee Returning To Ollywood

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More