News

ଦୁନିଆର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଶଂସିତ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି

Untitled 1

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି  ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସିତ ଭାରତୀୟ। ବ୍ରିଟେନ ସ୍ଥିତ ୟୁଗଭ(YouGov) ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସର୍ବେକ୍ଷଣ କରି ଅନଲାଇନ ଭୋଟିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ବିଶ୍ୱର ଚର୍ଚ୍ଚତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ନେଇ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏହି ବିଶ୍ଵ ତାଲିକାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ୬ ନମ୍ୱର ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ରାଜନେତା ଭାବରେ ମୋଦି ହିଁ ଭାରତରୁ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବିଲ ଗେଟସ  ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବତନ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବାରାକ ଓବାମା  ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଥମ ମହିଳା ନାଗରିକ ମିଶେଲ ଓବାମା  ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ପ୍ରଶଂସିତ ମହିଳା ତାଲିକାରେ ୧ ନମ୍ୱରରେ ରହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ ତାରକା ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କୌଣସି ଖେଳାଳି କିମ୍ୱା ବ୍ୟବସାୟୀ ସ୍ଥାନ ପାଇ ନାହାନ୍ତି।ବଲିଉଡରୁ ଅମିତାଭ ବଚନ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍  ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୨୦ ତାଲିକାରେ ରହିଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୨୦ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଏବଂ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ: ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଟକୁରା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ, ଆଜି ଅନ୍ଧାରି ବିଜେ

Related posts

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବ୍ୟାନ୍ ପରେ ବି ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି ପଲିଥିନ୍

Ratnamani Moharana

ଆନ୍ଧ୍ର-ଓଡିଶା ମିଳିତ ରଣନୀତି: ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ଵଂସ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ

ENO Beuro

ଅବପାତ ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ,ଆହୁରି ୨ଦିନ ବର୍ଷିବ

ENO Beuro

Leave a Comment