News

ଦିଲ୍ଲୀଠାରେ ସହିଦମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ପ୍ରଦାନ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

pm

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସହିଦଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର

ଶ୍ରୀନଗରରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବିମାନଯୋଗେ ସହିଦମାନଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଲା। ପାଲମ୍ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପାଲମ୍ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ସହିଦ୍ ବୀର ପୁତ୍ରଙ୍କୁ ଶେଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା କାଲି ସହୀଦ୍ ଯବାନଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯିବ । ଦେଶର 40 ଯବାନ ପାକିସ୍ତାନ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସହୀଦ୍ ହୋଇଗଲେ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରତିରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ, ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ସେନାମୁଖ୍ୟ, ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସହିଦଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ସହିଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସହିଦଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଗାର୍ଡ ଅଫ୍‌ ଅନର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ୱାମାରେ ଗୁରୁବାର ହୋଇଥିବା ବର୍ବର ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଦେଶର 40 ବୀର ପୁତ୍ର ସହୀଦ ହୋଇଗଲେ । ଏଥିରେ 2ଜଣ ଓଡିଆ ଯବାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ;  ପୁଲ୍‌ଓ୍ଵାମା ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମସୁଦ ଆଜାହରଙ୍କ ପୁତୁରା ‘ମହମ୍ମଦ ଉମର’

Related posts

ଚାଲାଣ ଡରରେ ନାବାଳକକୁ ବାଇକ୍‌ ଚଳାଇବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ବାପା ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କଲା ପୁଅ

Ratnamani Moharana

ଆଜି ଶ୍ରାବଣ ମାସ ତୃତୀୟ ସୋମବାର; ଶୈବପୀଠରେ କାଉଡ଼ିଆଙ୍କ ଭିଡ଼

Ratnamani Moharana

ମାସର ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ ଚତୁର୍ଥ ଶନିବାରକୁ ସରକାରୀ ଛୁଟି ଘୋଷଣା କଲେ ସରକାର

Ratnamani Moharana

Leave a Comment