EnewsOdia.Com

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ହିଟ୍‌ ଲିଷ୍ଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି

ପଦାକୁ ଆସୁଛି ପାକିସ୍ତାନର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହୀନ ଉଦ୍ୟମ। ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ହିଟଲିଷ୍ଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି। ଜାତୀୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଏନଆଇଏ ହାତରେ ହିଟଲିଷ୍ଟର ତାଲିକା ମିଳିଛି। ଏହି ତାଲିକରେ ୧୨ଜଣଙ୍କ ନାଁ ରହିଛି। ଭାରତୀୟ ନାଁ ଯୋଡ଼ା ଯାଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଂଗଠନ ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଲସ୍କର ଏ ତୋଏବାର ଏହି ଲିଷ୍ଟ ଜାରି ରହିଛି। ଭାରତରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ସହ ଅନେକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ ନେଇ ସଂଗଠନ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିଥିବା ଏନଆଇଏ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ତାଲିକାରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା, ଏନଏସଏ ଅଜିତ ଡୋଭାଲ, ମୋହନ ଭାଗବତ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି।

ଏନ୍‌ଆଇଏ ଏହି ଚିଠିକୁ ବିସିସିଆଇ ପାଖକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କେରଳର କୋଝିକୋଡ୍‌ରେ ଥିବା ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଲସ୍କର ନାମକ ଆତଙ୍କୀ ସଂଗଠନ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅନ୍ୟ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ଅବଶ୍ୟ ଏହି ଚିଠି କେବଳ ଡରାଇବା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇ ଥାଇପାରେ। ହେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ୍‌ ଏହାକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ଆଦୌ ନେଇନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହେବାକୁ ଥିବା ଷ୍ଟାଡିୟମ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ଦୁର୍ନୀତିରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକା ଭାରତରେ ନଂ ୧

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ବୋବଡେଙ୍କ ନାଁରେ ମୋହର, ୧୮ରେ ନେବେ ଶପଥ

Ratnamani Maharana

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଟିକ୍‌ଟିକ୍‌ ଭିଡିଓ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ଅଟକ ହେଲେ ନାବାଳିକା

Ratnamani Maharana

ପରଲୋକରେ ଯୋଗ ଜେଜେ ମା’ ନାନମ୍ମଲ

Ratnamani Maharana

ଜିଓର ଧମାକାଦାର ‘ଅଲ୍‌-ଇନ-ୱାନ’ ପ୍ଲାନ୍

Ratnamani Maharana

ବୁଲବୁଲ ପାଇଁ ସତ୍ୟବାଦୀ ବ୍ଲକ୍ ବାଗଲପୁରରେ ଚାଲିଛି ସଙ୍କୀର୍ତ୍ତନ

Ratnamani Maharana

ଏବେ ମୋବାଇଲ ସିମ୍ ଭଳି ଉପଭୋକ୍ତା ବଦଳାଇ ପାରିବେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ କମ୍ପାନୀ

Ratnamani Maharana