EnewsOdia.Com

ରାଜଧାନୀରେ ଚାଲିଛି ଗୋଟିଏ ନମ୍ବରରେ ଅନେକ ଗାଡି

ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମକୁ ଫୁ । ଗୋଟିଏ ନମ୍ବରରେ ଚାଳାଇଥିଲେ୧୪ ଗାଡ଼ି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ । ଘଟଣାନୁଯାୟୀ ଜଣେ ସଚେତନ ନାଗରିକ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ରାଉତ ସମାନ ନମ୍ବର ଥିବା ୨ଟି ଟାଟା ଏସିଇ ଗାଡି ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହାର ଫଟୋ ଉଠାଇ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ପୋଲିସ କମିଶନର ସୁଧାଂଶୁ ଷଡଙ୍ଗୀ, ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ନିଗମ, ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଡିସିପି ସାଗରିକା ନାଥଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଥିଲେ । ପରେ ସିପି ସୁଧାଂଶୁ ଷଡଙ୍ଗୀ ଟ୍ରାଫିକ ଡିସିପି ନାଥଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ଆଳୁ ଖୋଳୁ ଖୋଳୁ ମହାଦେବ ଭଳି ତଦନ୍ତ ବେଳେ ୨ଟି ନୁହଁ ବରଂ ସମାନ ନମ୍ବର ଥିବା ୧୩ଟି ଗାଡ଼ି ଧରିଥିଲା କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ।

ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଜବତ ହୋଇଛି ୧୩ ଟି ଗାଡି । ଯେଉଁ ଗାଡି ଗୁଡିକର ନମ୍ବର ସମାନ । ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଏହି ସମସ୍ତ ଗାଡିକୁ ଲୁଇସ ରୋଡ଼,ନାଗେଶ୍ୱର ଟାଙ୍ଗି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। କମିସନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇଥିଲେ କି ଏକା ନମ୍ବରରେ ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ଗାଡି ଚାଲୁଛି । ଏନେଇ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସକୁ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲେ। ଟ୍ରାଫିକର କ୍ବିକ୍ ରିଆକ୍ସନ୍ ଟିମ ଓ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ମାନେ “ଅଜୟ କୁମାର ରାହୁଲ କୁମାର” କମ୍ପାନୀରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଏହି ୧୩ଟି ଗାଡି ଜବତ କରିଥିବା ଡିସିପି ସାଗରିକା ନାଥ  ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ: ଆସିଲା ବର୍ଷା ପରର ବିକଳ ଚିତ୍ର, ପିପିଲିରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବ ‘ମୌସୁମୀ’

Ratnamani Maharana

ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲାର ଶୁଣାଣି: ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ରାୟ

Ratnamani Maharana

ବଗଦାଦୀ ପରେ ଆଇଏସଆଇଏସର କମାଣ୍ଡ ସମ୍ଭାଳିଲା ଅବଦୁଲ୍ଲା କାର୍ଦଶ

Ratnamani Maharana

ପୁଣି ବଢିଲା ରନ୍ଧନ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଦାମ

Ratnamani Maharana

ଆଜି ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ହେବ ଦୀପୋତ୍ସବ, ୫ ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ଦୀପ ଲଗାଯାଇ କରାଯିବ ବିଶ୍ୱରେକର୍ଡ

Ratnamani Maharana

ଟିକଟକରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରର ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ

Ratnamani Maharana